Вибране: цитати із книг

Хто ця людина  ти хочеш знати? Дізнайся, що любить вона читати.

О. Гафуров

Маю надію, ви вже здогадалися, що сьогодні мова піде про цитати із книг. Кожна з них відгукнулася в моїй душі по-своєму. 

1. Наскільки я розумів, у тому й сенс долі, що вона сама вибирає конкретне втілення щастя і нещастя. Це і жахливо, і якось одночасно легко. Якщо тобі на дорозі зустрічається гора, то тут уже нічого не поробиш. Ти ж не Господь. Це ось гора, а це ось ти біля її підніжжя" (Я. Мельник "Телефонуй мені, говори зі мною").

  • "Дивно, вона не знала мене, моїх проблем, мого життя, але в чомусь глибокому, де я був самотній, збагнула мене так, як ніхто. І я тоді зрозумів: уміння відчувати — не менший дар, ніж уміння мислити. Вона ввійшла в мене через відчуття мого стану: не розпитуючи мене ні про що. А я ж то завжди вважав: коли важко, треба говорити, пояснювати і знову говорити... Вона здивувала мене тим, що не намагалася вникнути в настільки важливі, як мені здавалося, деталі. Вона не хотіла знати мене: що за дивина. Але тут я нарешті зрозумів, чого варта вся моя конкретика. Вона пробиралася до мене наосліп, як кріт під землею".

2. "Звичайне" мене не цікавить. Хочете зрозуміти темперамент, моральні принципи й манери свого друга - подивіться, як він тримає удар випробовувань, бо в теплиці повсякденності нічого не побачиш (Н. Н. Талеб "Чорний лебідь").

3. "Вікно було відчинене. Він не молився, він мріяв, а це практично одне й те саме, Лідія це згодом зрозуміє" (С. Інґ "Несказане").

4. "... бо любов - це частина великої радості. Якщо вона сама навідалася до вас, — це прекрасно. Якщо її змусили прийти - огидно". (Ошо "про жінок").

5. "Якщо щось не діється тут, то це ще не означає, що воно не діється взагалі" (С. Пенніпакер "Пакс").

6. "Страх не залежить від того, скільки ти бачив досі, що пережив. Для страху ти завжди дитина, яку б'ють, собака, в якого жорстокі діти кидають камінням" (К. Калитко "Земля загублених").

  • "І першим Владан зайшов до Андрея... Дехто воліє думати, що хлопця кинули собакам, та все значно гірше. Ще невідомо, чи рватимуть благородні хорти людське горло, а от люди на таке завжди здатні".
  • "Запам'ятай, Вера: той, хто зраджує, повинен розділити долю того, кого зраджує".

    Перейти на UaModna Shop 
    Зображення - pinterest.com.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

КУПАЛЬСЬКЕ СВЯТО: витоки, звичаї, сценарій заходу. Особливість цьогорічного свята
Цією розповіддю прагну сприяти розкриттю української суті народного купальського обряду, показати красу і неповторність найпоетичнішого свята природи, а організаторам купальських дійств – подарувати сценарій ориґінального заходу.
Читати більше