Вибери власний вхід: тест

21 листопада 2019
Олена Українка

Наші страхи заважають нам стати щасливими. Перш ніж позбутися від них, потрібно зрозуміти: а чого ми боїмося насправді? Цей тест допоможе розібратися зі своїми страхами.

Хочете дізнатися, що вас найбільше лякає у житті? Зіткнемося ж зі своїм страхом лицем до лиця, пройшовши цей простий психологічний тест. Американський історик і письменник, який також досліджував психологію людини, Джозеф Кемпбелл якось сказав цікаву фразу: «Печера, в яку ви боїтеся увійти, містить скарби, які ви шукаєте».Його психологічна теорія заснована на факті, якщо людина хоче перемогти свої страхи, то повинна бути щасливою.

У які двері ви боїтеся увійти?

Який із цих входів лякає вас найбільше? Виберіть номер і дізнайтеся про себе більше!

Вхід номер один

Якщо ви боїтеся увійти в крижану печеру, це може бути тому, що шукаєте емоційне тепло. Найімовірніше, ви налякані почуттям самотності, нещастя або розчарування. Але це також означає, що ви, ймовірно, переживаєте прекрасний період свого життя, ви знаєте, чого хочете і що робить вас щасливими.

Вхід номер два

Якщо цей моторошний тунель доводить вас до мурашок по шкірі, це означає, що вам потрібно відправитися в емоційну подорож. Каламутна або брудна вода, яку видно тут, зазвичай символізує, що ваш розумовий процес затуманений і потребує деякого очищення. Каламутна вода — не дуже хороший символ. Це говорить про те, що вам потрібно зняти всю тяжкість у житті, щоб жити щасливо.

Вхід номер три

Якщо ви боїтеся увійти в цей моторошнний занедбаний будинок, найімовірніше, ви дуже сильна, розумна й аналітична людина. Ви бачите життя таким, яким воно є, і живете з високим набором цінностей, а також очікуєте того ж від інших.

Однак цеглини, подібні до тих, що зображені на малюнку вище, символізують зведення стін емоційно і духовно. Можливо, ваші високі стандарти змушують інших відчувати, що вони не можуть відкритися вам.

Вхід номер чотири

Виглядає цей моторошний покинутий будинок, як початок дійсно поганого сну? Якщо так, то це тому, що образ — буквально ваш найгірший кошмар.

Будинок — це там, де серце, і, найімовірніше, у тебе є багато любові, щоб віддати. Ви щедрий, сміливий і дуже відданий. Ви хочете захистити тих, кого обожнюєте, і дати їм все, що їм коли-небудь було треба. Зруйнований будинок — це нездатність зробити саме це.

Вхід номер п'ять

Вам страшно подивитися в цей моторошний колодязь? Це означає, що наразі ваше життя сповнене нудьги. Ви боїтеся визнати, що давно вже перебуваєте на одному місці, не відчуваючи просування. Якщо ви коли-небудь опинитеся в задушливій ситуації, в якій відчуваєте, що не можете дихати, вирвіться на свободу.

Вхід номер шість

Тебе лякає ця кроляча нора? Це тому що ти боїшся того, що можеш там знайти. Скарб, який ви шукаєте, — це сенс життя.

Вхід номер сім

Якщо ці спадні сходинки змушують вас здригнутися, це тому, що маєте дуже сильний страх. Спуск, як ці низхідні сходи, у невідоме місце дуже символічний для похорону. Плюс кроки усіяні опалим листям, які означають новий сезон або фазу. Якщо цей вхід вас лякає, ви буквально боїтеся смерті і того, що станеться після.

Вхід номер вісім

Якщо ви боїтеся важких синіх дверей, оточених камінням, це не дарма.

Двері дуже яскравого синього кольору — колір, який символізує колір неба і моря, що ви залишаєте після входу в це темне простір.

Мох на камінні означає тривалий період в холодному місці, і ці двері просто ведуть у занедбану в'язницю, де ви ніколи не захочете опинитися.

Здійснено переклад.

Зображення — pinterest.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Творчий інтенсив від Space One, або Як стати письменником
Наразі важко здивувати чи то набором маркетингових секретів, а чи мозаїкою щасливих лайфхаків, хоч би від кого ми їх почули. Адже велике значення має не лише популярність того чи іншого автора, але також його шлях до успіху, втілений у власних книжках, про який він завжди готовий розповісти.
Читати більше