ВИ НІКОЛИ НЕ ВИЙДЕТЕ ЗАМІЖ, ЯКЩО НЕ ПРИПИНИТЕ РОБИТИ ЦЕ

12 липня 2016
Ліляна
Отже,  які 6 помилок робить жінка і не помічає їх?
 

Чекаю і нічого не роблю

Все повинно статися само собою. Це означає, що жінка не хоче брати участь у виборі партнера, а надає можливість зробити перший крок чоловікові, «знайти її». Швидше за все, така жінка не знає, чого вона хоче. Вірніше, вона може знати, чого вона не хоче, виходячи з минулого досвіду, але не знає, кого б вона хотіла бачити поруч в майбутньому. Якщо жінка чогось хоче, то вона точно знає, яке це «щось» повинно бути. Наприклад, захотіла жінка купити сумочку. Вона точно знає, якого сумка повинна бути розміру, кольору, якості, з кишенями або без, на якому ремінці і до чого в її гардеробі буде вона підходити. Вона її вже кілька разів представляла у себе в руці і знає, де її можна купити дешевше. А якщо їй потрібна сумка, але вона не знає яка саме, то вона буде рада будь-якій. Те ж в ситуації з чоловіком: якщо жінка нічого не робить, значить, не впевнена, який чоловік їй потрібен. Тому вона сподівається на те, що коли-небудь це все одно станеться, і він з'явиться. Невідомо, хто ВІН і що від нього чекати, але з'явиться точно. У такому очікуванні вона живе вже рік, два ... чотири, п'ять, а його ще немає.

Якщо це про вас і у вас є час на очікування, то чекайте, а якщо немає, то дійте!

В першу чергу сформулюйте своє бажання. Напишіть його портрет: як виглядає, що робить, чим цікавиться, уявіть його поруч і відчуйте, як вам з ним живеться, які у вас відносини в далекому майбутньому, що вас там пов'язує і як ви ставитеся один до одного. І почніть звертати увагу на чоловіків на вулиці, на роботі, в спортклубі і слухати себе, свої емоції в цей момент. Подобається він вам чи ні? Чому? За якими ознаками вибираєте? Чому ви їх виділяєте? Підійшов би він вам як партнер? Швидше за все, в цей момент чоловіки відчують, що ви ними цікавитеся, і відповідять вам взаємністю.

У постійному пошуку

Є такі жінки, яким подобається бути в стані пошуку. Про них зазвичай говорять: тобі не догодиш. У жінок такого типу є той самий портрет ідеального чоловіка з позитивними і потрібними якостями. І ось з'являється на горизонті він, і між ними проскакує іскра. Вони багато спілкуються в перший день, радіють, що розуміють один одного з півслова, фліртують, і все проходить чудово. У наступну зустріч жінка починає до нього придивлятися і, звичайно, вона знаходить те, що стає причиною завершення стосунків. Не так одягнений, взутий, безглуздий жарт, ходить не в той спортклуб, не з мого кола, не любить дивитися серіали ... варіанти залежать від винахідливості жінки. Причини такої поведінки можуть бути різні, але всі вони про одне - жінка уникає відносин. Вона не готова йти далі, є страх, що не вийде, тому краще все закінчити зараз. А цей недосяжний ідеал - це як захист від відносин. Ти не вписався в нього, значить, будемо прощатися. Я пішла шукати далі ...

Якщо це про вас, то тоді вам необхідно зрозуміти, як далеко ви готові йти в стосунки і які страхи зупиняють вас.

Яка причина стоїть за тією дрібницею, яка змушує відмовитися від продовження відносин? Від цього буде залежати ваш крок на зустріч зі своїм чоловіком.

Висока планка.

У наш час жінка-кар'єристка - це звичайна історія. Такі жінки красиві, розумні, з легкістю піднімаються кар'єрними сходами, добре заробляють, самостійні і дуже розбірливі. Вони подобаються чоловікам, але їм сподобається складно. Коли такі жінки починають шукати собі пару, вони ставлять високу планку, до якої чоловікові неможливо дотягнутися. І навіть якщо хтось буде намагатися, то жінка кожен раз буде вимагати більшого, і планка буде підніматися. Але коли претендент видихається, він буде «звільнений». Вона назве його слабким і нецікавим. Жінки такого типу можуть довго випробовувати чоловіків на можливість бути з нею поруч і чекати від них лицарських вчинків, але в підсумку жоден з них не буде її гідний. В результаті розчарування і самотність. Таким жінкам зазвичай радять опустити планку.

Якщо це про вас, то перестаньте доводити собі свою неперевершеність.

Це може спрацювати проти вас і в підсумку залишити вас на самоті. Припиніть вимагати від чоловіка більшого, а краще дайте йому те, чого вам самій так не вистачає. Почніть сприймати чоловіка не як суперника, а як партнера, з яким ваше завдання створити спільне бачення мети і разом досягати її, довіряючи і підтримуючи один одного.

Залишитися в мрії назавжди

Деякі жінки відкладають зустріч з прекрасним принцом тільки тому, що вони не відповідають своїм же вимогам, а вимогам принца. Вони представляють його ідеальним, але не бачать себе принцесою, яка може бути поруч з ним. Від цього деякі засмучуються і заїдають своє придумане горе, збільшуючись в розмірах, або постійно працюють над собою, займаючись спортом, виснажуючи себе дієтами, косметичними процедурами, і не можуть зупинитися. Немає межі досконалості. І в тому і в іншому випадку дівчина ніколи не зустріне його, тому що її добре оберігає від відносин помилкова думка: «Ось коли я стану ідеальної, тоді я зустріну його».

Якщо це про вас, то і тут у вас є вибір: продовжувати жити в мрії і на самоті або переглянути свої вимоги до себе і принца, зрозуміти, для якого чоловіка ви готові змінюватися і де ця межа досконалості.


Залізна хватка

Це про такий тип жінки, у якої давно немає відносин, вона починає будувати їх з першим-ліпшим чоловіком, який звернув на неї увагу. Він вперше запросив її на каву, а вона вже вирішила, де і як вони будуть жити і скільки у них буде дітей. Вона налаштована серйозно і чекає того ж від чоловіка. Такі жінки лякають чоловіків, і зазвичай вони після першої або другої зустрічі пропадають без пояснень. Але жінка не розуміє, що сталося, чому він не дзвонить, не пише. Її долають різні здогади, вона придумує виправдання або сама починає йому дзвонити і запитувати, але не отримує чіткої відповіді. У жінки в таких випадках падає самооцінка, і щоб виправдати себе вона робить чоловіка винним, хоча сама зробила все для того, щоб він втік.

Жінки, не поспішайте!

Придивіться, може цей чоловік зовсім вам не підходить. А краще поспілкуйтеся одночасно з декількома потенційними партнерами. Тоді ви зможете їх порівняти і вже вибирати виходячи з якостей людини, а не через свою потребу або терміновості.

Ваша зовнішність

 
Зовнішність - це те, чим жінка привертає до себе увагу. І мова не тільки про красу, а й про те, яку інформацію ви посилаєте людям, через ходу, вираз обличчя і жести. Через одяг ви висловлюєте свій характер, підкреслюють або приховуєте свої недоліки, або ховаєте свою жіночність, а може, навпаки виставляєте себе напоказ. А через мову міміки і жестів можна зрозуміти, наскільки ви відкриті і готові до нового, або закриті і відштовхне будь-якого, хто до вас підійде. Від цього залежить, що чоловік бачить в першу чергу і що розуміє для себе. Готовий він підійти до вас або краще не зв'язуватися.

Яку інформацію транслюєте ви?
 

Щоб це зрозуміти запитайте у людей, яким ви довіряєте, що вони думають про те, як ви виглядаєте, і що, можливо, слід змінити, прибрати, додати. Не ображайтеся, якщо почуєте щось неприємне, а найкраще знайдіть спосіб, який зробить вас по-справжньому привабливою. Чоловіки це оцінять!

Якщо ви впізнали себе в якомусь із цих описів і у вас є бажання позбутися від того внутрішнього опору, яке заважає вам зустріти свого чоловіка і почати з ним гармонійні і якісні стосунки, то почніть з невеликих і простих кроків. Наприклад: напишіть трикроковий план того, що ви робите або міняєте в своєму житті, щоб ситуація покращилася, і почніть діяти за планом.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Користь лімфодренажного масажу
Чи знали ви, що масаж може мати не тільки косметичний ефект, а й бути корисним для вашого загального стану здоров'я? Один з найефективніших методів, який допомагає досягти цієї мети — це лімфодренажний масаж.
Читати більше