Введення квантової фінансової системи і глобального валютного перезавантаження
Таємниці Конспірології

Нова Квантова Фінансова Система (КФС) міститься в квантовому комп'ютері, на орбітальному супутнику і захищена космічними програмами, наданими доброзичливими позаземними представниками Галактичного Співтовариства.

Мета нової фінансової системи - покласти край корупції, лихварству і маніпуляціям «Кабали» в банківському світі. Головне - ввести обмеження, які не дозволять корумпованим банкірам отримувати величезні надприбутки.

Криптовалюти не мають ніякої внутрішньої цінності, з їх допомогою будь-коли не може бути проведено збалансованої угоди. І по відношенню до їх номінальної вартості, між покупцями і продавцями криптовалюти ніколи не буде стабільності.

Система КФС вдосконалена без будь-якого еквіваленту. Ця нова система була винайдена в рамках підготовки скасування боргової системи, щоб покласти край фінансовому рабству і контролю над населенням планети Земля.

Квантова фінансова система не має ніякого порівняння ні з чим, що коли-небудь раніше пред'являлося світу. З нею ніщо не зрівняється; у неї немає аналогів в передових технологіях будь-якої іншої системи. Вона абсолютно нова. З КФС грошова система світу може бути легко змінена, щоб охопити всі забезпечені золотом валюти.

Ця технологія може привласнювати цифровий номер кожному фіатовому долару / євро / ієні, які перебувають на кожному банківському рахунку у всьому світі, і відслідковувати їх в режимі реального часу; точно знаючи, куди вони відправляться, час перекладу, ім'я відправника для точки входу в систему, а також обліковий запис одержувача. Уявіть собі розчарування банкіра, який тільки що вкрав гроші і незаконно переказав їх на інший рахунок, який згодом був заарештований в реальному часі за крадіжку.

Банкіри глибинної держави (Кабали) застосовували різні кримінальні виверти, і можливості зламати і зруйнувати цю систему, але все безрезультатно. Їх битва програна; наша перемога близька. Земному Альянсу довелося втрутитися з використанням технологій з інших вимірів, щоб ми, земляни, змогли отримати цю просунуту грошову систему.

Вважається, що КФС наближена до доброзичливого штучного розуму (штучному інтелекту), що взаємодіє з кожною фінансовою транзакцією в будь-якій точці світу, щоб гарантувати, що вона є законною, призначеною для власника, і прозорою.

Через КФС можуть бути передані тільки ті гроші, забезпечені золотом або активами, які мають цифровий сертифікат золота або активу. Сертифікат буде посилатися на серійний номер брикету золота або активу, що зберігається в резерві, для підтримки валюти. Його не можна вкрасти або вийняти з надійних сховищ, де воно зберігається.

Ось чому ці гроші називаються валютою, забезпеченої золотом. Будь-які паперові фіатові валюти, які не можуть бути позначені, як чисті, прозорі, не терористичні або які не виникли внаслідок законної діяльності, дискваліфікуються (анулюються).

Фіатові гроші, котрі перебувають у володінні на момент повномасштабного впровадження КФС, отримані при веденні легального бізнесу, будуть обмінені в банках на золоті гроші. Ця процедура називається «звіркою», яка кваліфікує переказ грошей, як законний з 5-го виміру. Будь-яка країна повинна відповідати вимогам GESARA для участі в КФС.

Альянс буде використовувати конкретну формулу для визначення кількості готівкової валюти в країні, яка повинна бути забезпечена золотом в КФС. Результати формули дозволять встановити справедливу вартість активів кожної країни в порівнянні з іншою. На планеті золота існує набагато більше, ніж необхідно для забезпечення золотом всіх світових валют.

Кожна країна зобов'язана використовувати формулу перезавантаження і застосовувати світові стандарти, щоб КФС могла функціонувати відповідно до плану Відродження Планети.

З матеріалів інсайдера Пітера Мейера

https://www.youtube.com

Энергетический  Канал 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Види тростин для ходьби
Хронічні патології опорно-рухового апарату, реабілітація після травми або операції, вікова фізична ослабленість тіла - все це перелік показань до того, щоб купити тростину для ходьби, спеціальний реабілітаційний пристрій, який надає підтримку під час руху.
Читати більше
Роботи художниці Дар’ї Хрісанфової
Творчість художника і письменника в дечому подібна, але і відрізняється за певними ознаками. І перших, і других можна іменувати художниками: живописці з пензлем в руках чи мастихіном і художники слова. У будь-якій творчій праці цінується відданість своїй справі, вміння знайти власний стиль письма, багато іншого.
Читати більше
На що звернути увагу при пошуку роботи: крок за кроком
Кожну людину так чи інакше з часом починає хвилювати питання власної реалізації, бажання відбутися як спеціаліст та досягти успіху. А для комфортного життя бажано отримувати ще й непогані гроші за те, що робиш.
Читати більше