ЧИ справді Все в наших руках?

5 травня 2018
Anna Juli

Головний меседж книги "7 звичок надзвичайно ефективних людей" - все в наших руках!

Якщо тобі потрібні великі або навіть грандіозні зміни у житті - то потрібно працювати насамперед над своїми базовими парадигмами. Так званими усталеними звичками, які ми повторюємо з дня в день.  

  • перший і найнеобхідніший крок - це те, що людина має починати з самої себе, а не дивитись навколо і шукати порятунку в інших. Автор називає цей принцип - "зсередини на зовні".
  • наступний, але не менш важливий пункт - бути проактивним (не плутати з гіперактивним). Проактивний - це той, хто обдумує свої рішення і вчинки відповідно до того, на що націлений та до чого прагне.
  • Keep calm! "Болю нам завдають не самі події, а наша реакція на них". Не треба занадто емоційно реагувати на все докола (хіба якщо це не позитивні враження), ніщо не має виводити тебе з-під контролю. Обираючи реакцію на обставини, ми чинимо на них потужний вплив. Ми можемо обирати свою реакцію в будь-якій ситуації, проте разом з тим ми обираємо й наслідки. 
  • починай з думкою про мету. Ефективна мета зосереджена передусім на результатах, а не на діяльності. 
  • насамперед - найважливіше. "Це наша здатність давати собі обіцянки і дотримуватись їх, щоб слова не розходились з ділом".

Тому, завжди пам'ятай, що "іноді ми припускаємось помилок, почуваємось незграбними й безпорадними. Та якщо ми почнемо із щоденної приватної перемоги, то результати не забаряться!"

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше