ЧИ справді Все в наших руках?

5 травня 2018
Anna Juli

Головний меседж книги "7 звичок надзвичайно ефективних людей" - все в наших руках!

Якщо тобі потрібні великі або навіть грандіозні зміни у житті - то потрібно працювати насамперед над своїми базовими парадигмами. Так званими усталеними звичками, які ми повторюємо з дня в день.  

  • перший і найнеобхідніший крок - це те, що людина має починати з самої себе, а не дивитись навколо і шукати порятунку в інших. Автор називає цей принцип - "зсередини на зовні".
  • наступний, але не менш важливий пункт - бути проактивним (не плутати з гіперактивним). Проактивний - це той, хто обдумує свої рішення і вчинки відповідно до того, на що націлений та до чого прагне.
  • Keep calm! "Болю нам завдають не самі події, а наша реакція на них". Не треба занадто емоційно реагувати на все докола (хіба якщо це не позитивні враження), ніщо не має виводити тебе з-під контролю. Обираючи реакцію на обставини, ми чинимо на них потужний вплив. Ми можемо обирати свою реакцію в будь-якій ситуації, проте разом з тим ми обираємо й наслідки. 
  • починай з думкою про мету. Ефективна мета зосереджена передусім на результатах, а не на діяльності. 
  • насамперед - найважливіше. "Це наша здатність давати собі обіцянки і дотримуватись їх, щоб слова не розходились з ділом".

Тому, завжди пам'ятай, що "іноді ми припускаємось помилок, почуваємось незграбними й безпорадними. Та якщо ми почнемо із щоденної приватної перемоги, то результати не забаряться!"

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

На що звернути увагу при виборі повербанку
Повербанки у світі техніки відразу зайняли своє місце, зробивши життя людей комфортнішим. Після блекаутів в Україні повербанки стали надважливими для облаштування хоч якогось комфорту вдома. Розберемо сьогодні, на що звернути увагу при купівлі пристроїв для підзарядки.
Читати більше
МАРКІЯН ШАШКЕВИЧ – «БУДИТЕЛЬ ГАЛИЦЬКОЇ РУСИ», СПРАВЖНІЙ ПРОСВІТНИК УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ІДЕЇ
Він прожив неповних 32 роки, однак його вклад у формування українського національного духу та національне пробудження Галичини неоціненний...
Читати більше
Яку дошку для малювання вибрати
Діти люблять творити, а особливо малювати. Тому альбоми, фарби, пензлики, крейди, олівці та багато іншого – те, що супроводжує їх майже все дитинство. Один зі зручних пристроїв для дитячої творчості – це дошка для малювання. Складність у тому, що їх існує кілька видів і важливо правильно вибрати потрібну модель.
Читати більше