Все разнообразие EDM музыки в сольном концерте TANA

25 червня 2018
Вадим Гребенюк

30 июня в клубе ATLAS в 20:00 состоится сольный концерт интернационального проекта TANA.

Всего за год существования музыкальный коллектив успел покорить сердца тысяч слушателей и концертные площадки многих Европейских городов. Их песни уже звучат по всему миру, а альбом занимает первые строчки иностранных чартов.

TANA band бесконечно влюблены в качественный электронный саунд и дерзкие эксперименты с музыкой. Эта команда - смесь разных звучаний и удивительной энергетики.

Уже 30 июня TANA band порадует всех поклонников хитами из топового альбома BROKEN, а также удивит премьерами новых, еще не изданных треков и видеоработ!

Каждый концерт коллектива – это энергетика, которая покоряет сердца даже самых больших критиков. Поэтому, не забывайте, 30 июня, 20:00, клуб ATLAS.

Билеты можно приобрести на Karabas.ua и Concert.ua!   


 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Види тростин для ходьби
Хронічні патології опорно-рухового апарату, реабілітація після травми або операції, вікова фізична ослабленість тіла - все це перелік показань до того, щоб купити тростину для ходьби, спеціальний реабілітаційний пристрій, який надає підтримку під час руху.
Читати більше
Роботи художниці Дар’ї Хрісанфової
Творчість художника і письменника в дечому подібна, але і відрізняється за певними ознаками. І перших, і других можна іменувати художниками: живописці з пензлем в руках чи мастихіном і художники слова. У будь-якій творчій праці цінується відданість своїй справі, вміння знайти власний стиль письма, багато іншого.
Читати більше
На що звернути увагу при пошуку роботи: крок за кроком
Кожну людину так чи інакше з часом починає хвилювати питання власної реалізації, бажання відбутися як спеціаліст та досягти успіху. А для комфортного життя бажано отримувати ще й непогані гроші за те, що робиш.
Читати більше