Волонтерська премія 2016. Звичайні люди, що роблять надзвичайні речі

25 листопада 2016
Оксана Аті


Волонтерство - неоплачувана робота, скажете ви, які мужуть бути премії? Варто зазначити, що нагородження волонтерів від Євромайдан SOS - це відзнака нематеріальна, скоріше подяка тим людям, завдяки яким країна вистояла в найтяжчі часи та завдяки яким сьогодні вирішуються невирішувані проблеми.
 

"Ми не маємо за мету визначити найкращих, але хочемо привернути увагу суспільства та всього світу до неоціненого внеску звичайних людей, які роблять надзвичайні речі та змінюють цей світ на краще"  наголошують організатори. 

Ініціатива Євромайдан SOS була створена 30 листопада 2014 року задля захисту прав тих, хто відстоював демократичні цінності під час Революції Гідності. Цей день можна вважати днем відліку, після якого разом, долаючи труднощі, українці почали відкривати величезний потенціал взаємодопомоги та довіри один до одного.

 

 

Cила нашої країни в активних людях, які обрали для себе волонтерство як природний порив підставити власне плече людині, що потребує допомоги. Саме ці люди змінили хід історії під час Революція Гідності, і сьогодні невтомно продовжують працювати у різних секторах – культурному, екологічному, гуманітарному, соціальному, правовому та безлічіі інших.
 


Цього року на премію номіновано понад 100 волонтерів.

До складу журі увійшли: письменник Сергій Жаданй, телеведуча Соломія Вітвіцька, музикант Саша Кальцова, керівник Центру підтримки аеророзвідки Марія Берлінська, керівник гуманітарної місії “Чорний тюльпан” Ярослав Жилкін, адвокат родин Небесної Сотні Євгенія Закревська та координатор ініціативи Євромайдан SOS Олександра Матвійчук.

Церемонія нагородження відбудеться 30 листопада 2016 року. 
Місце проведення: галерея Арт Причал, м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, причал №2.

Початок реєстрації: 18.30

Детальніше про номінантів премії

 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Чоловіки та дружини: 5 книг "сімейного" чтива
... іноді в книжках цих авторів, чиї сюжети ніби вимандрували із "живого" життя, стаються речі, які перевертають світ героїв та героїнь догори дриґом. І тоді звичайна мелодрама стає психологічним трилером, соціальна проза — справжнім детективом, а родинне життя — справжнім театром бойових дій. У жартівливому (чи не дуже) сенсі.
Читати більше
Жінка, яка змінила світ: як Тамара Чікунова рятує життя людей від смертної кари
У світовій спільноті не припиняються дискусії на тему смертної кари. Це пережиток минулого чи ефективне покарання за правопорушення? Сьогодні 102 держави, серед яких і Україна, на законодавчому рівні повністю відмовилися від смертної кари, на відміну від північного сусіда — Білорусі.
Читати більше