Війна та мир в новому проекті відомих українських художників

20 травня 2015
Редакція
Сім відомих українських художників представлять свої роботи, створені під час арт-туру "MAKE ART, NOT WAR" на острові Кіпр. Учасниками проекту стали Микола Маценко, Михайло Деяк, Степан Рябченко, Василь Рябченко, Віктор Дейсун, Анна Валієва та Олена Рижих.
 
Протягом семи днів у квітні вони  жили і творили в старовинних етнічних садибах на Кіпрі. Результатом поїздки стало 25 робіт, в яких втілені емоції і роздуми авторів про війну, мир, красу, історію.  Виставка "MAKE ART, NOT WAR" відкриється у галереї "Мистецька збірка" 28 травня. 29 травня, у мультимедійному просторі Fedoriv Hub відбудеться презентація каталогу та документального фільму про проект. Вечір вестиме телеведуча Алла Тулінська.
 
Куратори проекту Максим Волошин та Дмитро Струк переконані, що в час війни мистецтво відіграє особливо важливу роль, адже є одним з основних духовно-ціннісних орієнтирів, який об’єднує націю. Тому головна мета заходу – змістити фокус уваги суспільства з воєнних подій на культурне оновлення та підтримати українських художників. Для проведення події острів Кіпр було обрано не випадково, адже Україна в чомусь повторює його історію, втрачаючи власні історичні території в результаті воєнних дій.

Також куратори вважають, що цей арт-тур став важливим кроком у формуванні професійного кола однодумців та впровадженні якісних змін у сфері мистецтва і культури України.
 
"У сучасному світі художники – це публічні люди, активні громадські діячі, які здатні формувати суспільну думку, впроваджувати нові ідеї та істотно впливати на соціально-політичну ситуацію в країні. В Україні мистецтво також починає відігравати важливу роль в суспільно-політичних процесах. І наш проект – важливий крок у цьому напрямку", – вважає Максим Волошин.

"Цим проектом ми хотіли показати силу сучасного мистецтва та провести паралелі між нашими країнами. Кіпр доводить, що тільки послідовний європейський рух, розвиток та реформи в усіх сферах, можуть і будуть поштовхом для якісних змін в Україні", –  розповідає Дмитро Струк.
 
Відкриття виставки відбудеться 28 травня о 19:00 у галереї "Мистецька збірка"
Виставка працює з 29 травня по 28 червня 2015 року
Пн, вт: вихідні; ср - нд: з 11:00 до 18:00

Галерея "Мистецька збірка"
вул. Терещенківська, 13 (вхід в арку, 2-й двір)

Тел.: 050136 47 37, 044 234 14 27,
e-mail: info@artzbirka.com,
www.artzbirka.com
 
Презентація каталогу  та документального фільму про проект відбудеться 29 травня о 18:00 у мультимедійному просторі Fedoriv Hub за адресою Велика Васильківська, 5
Арена Сіті, 5 поверх, вхід через арку зі сторони Льва Толстого

Ведуча вечора – Алла Тулінська (телеведуча)

www.fedoriv.com/hub
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Обираємо готель для відпочинку в Єгипті: на що звернути увагу
Обираючи тур, потрібно знати деякі нюанси: тільки в цьому разі відпочинок повністю відповідатиме вашим очікуванням. Який сервіс пропонують туристам на курортах Червоного моря та на що звернути увагу, бронюючи готель, ми вам зараз розкажемо.
Читати більше
11 трендових відтінків для вашого гардеробу (весна–літо 2021)
Сьогодні мова піде про кольорові тренди весна/літо 2021. Це перший сезон, коли колекції розроблялися ізольовано, і відповіддю на умови карантину стала суміш ескапізму, комфорту і повернення до природи.
Читати більше