Війна та мир в новому проекті відомих українських художників

20 травня 2015
Редакція
Сім відомих українських художників представлять свої роботи, створені під час арт-туру "MAKE ART, NOT WAR" на острові Кіпр. Учасниками проекту стали Микола Маценко, Михайло Деяк, Степан Рябченко, Василь Рябченко, Віктор Дейсун, Анна Валієва та Олена Рижих.
 
Протягом семи днів у квітні вони  жили і творили в старовинних етнічних садибах на Кіпрі. Результатом поїздки стало 25 робіт, в яких втілені емоції і роздуми авторів про війну, мир, красу, історію.  Виставка "MAKE ART, NOT WAR" відкриється у галереї "Мистецька збірка" 28 травня. 29 травня, у мультимедійному просторі Fedoriv Hub відбудеться презентація каталогу та документального фільму про проект. Вечір вестиме телеведуча Алла Тулінська.
 
Куратори проекту Максим Волошин та Дмитро Струк переконані, що в час війни мистецтво відіграє особливо важливу роль, адже є одним з основних духовно-ціннісних орієнтирів, який об’єднує націю. Тому головна мета заходу – змістити фокус уваги суспільства з воєнних подій на культурне оновлення та підтримати українських художників. Для проведення події острів Кіпр було обрано не випадково, адже Україна в чомусь повторює його історію, втрачаючи власні історичні території в результаті воєнних дій.

Також куратори вважають, що цей арт-тур став важливим кроком у формуванні професійного кола однодумців та впровадженні якісних змін у сфері мистецтва і культури України.
 
"У сучасному світі художники – це публічні люди, активні громадські діячі, які здатні формувати суспільну думку, впроваджувати нові ідеї та істотно впливати на соціально-політичну ситуацію в країні. В Україні мистецтво також починає відігравати важливу роль в суспільно-політичних процесах. І наш проект – важливий крок у цьому напрямку", – вважає Максим Волошин.

"Цим проектом ми хотіли показати силу сучасного мистецтва та провести паралелі між нашими країнами. Кіпр доводить, що тільки послідовний європейський рух, розвиток та реформи в усіх сферах, можуть і будуть поштовхом для якісних змін в Україні", –  розповідає Дмитро Струк.
 
Відкриття виставки відбудеться 28 травня о 19:00 у галереї "Мистецька збірка"
Виставка працює з 29 травня по 28 червня 2015 року
Пн, вт: вихідні; ср - нд: з 11:00 до 18:00

Галерея "Мистецька збірка"
вул. Терещенківська, 13 (вхід в арку, 2-й двір)

Тел.: 050136 47 37, 044 234 14 27,
e-mail: info@artzbirka.com,
www.artzbirka.com
 
Презентація каталогу  та документального фільму про проект відбудеться 29 травня о 18:00 у мультимедійному просторі Fedoriv Hub за адресою Велика Васильківська, 5
Арена Сіті, 5 поверх, вхід через арку зі сторони Льва Толстого

Ведуча вечора – Алла Тулінська (телеведуча)

www.fedoriv.com/hub
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Покривало на ліжко – мистецтво вибору
Всі ми, після напруженого дня, хочемо розслабитися і поринути в атмосферу комфорту, затишку та спокою. А також добре відпочити. Для чого робимо все для того, щоб облаштувати свою спальну кімнату та спальне місце у тому числі.
Читати більше