Вітрини магазину "Всі. Свої" - перша колаборація моди і мистецтва

10 жовтня 2017
Редакція

6 жовтня в Києві на Хрещатику, 27 презентували спеціальний проект "Мистецтво утеплення", створений на основі скульптурних об'єктів відомої художниці Марії Куликовської та речей з нових колекцій українських брендів одягу і взуття – резидентів магазину "Всі. Свої". А виставковим простором для цього проекту стали вітрини.
 


"Це – перша колаборація української моди та сучасного мистецтва, – розповідає автор і керівник проекту "Всі. Свої" Ганна Луковкіна. – Плануючи сезонну зміну оформлення вітрин, ми хотіли показати різноманітність осінньо-зимових колекцій наших брендів: їхні яскраві та стильні пальта, взуття, теплий одяг і аксесуари. Але – зробити це в оригінальному форматі".
 

Фото: Анастасія Лутова​

Відома українська художниця Марія Куликовська, котра зараз мешкає у Лондоні, для "Мистецтва утеплення" масштабувала та трансформувала свій проект Memento Mori [Who am I?], вписавши його в незвичний "виставковий простір" й актуальний fashion-контекст за допомогою речей від резидентів "Всі. Свої".


"У проекті представлено 22 скульптурних об'єкти, які є зліпками, знятими з мого тіла", – розповідає художниця. Ці різнокольорові об'єкти з епоксидної смоли та металу виконані Куликовською в ризикованій авторській техніці, що передбачає безпосередній контакт з гарячими матеріалами. Художниця підкреслює: такий спосіб створення скульптур – це абсолютний експеримент, оскільки неможливо передбачити, яким буде фінальний результат.
 


 

Фото: Анастасія Лутова​

Також у "Мистецтві утеплення" задіяні різноманітні теплі речі від семи українських брендів, представлених в магазині "Всі. Свої". Зокрема, це такі марки як T.B.Coatss by Tanya Bondarenko, Who is it?, Vivalon, Duck Side, Salvaje, N&M, Iryna Tydnyuk.
 
Побачити першу колаборацію української моди та сучасного мистецтва у вітринах магазину "Всі. Свої" на Хрещатику, 27 можна буде до середини листопада.

Досьє художниці

Марія Куликовська – фіналістка україно-британської програми SWAP, учасниця резиденції Ліверпульської бієнале. Художниця народилася в Криму. Профільну освіту здобула в Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури в Києві, а також в Королівському інституті образотворчого мистецтва у Стокгольмі. Перформанси, інсталяції, скульптурні об'єкти та відео-арт Куликовської експонувалися в Барселоні, Ліверпулі, Лондоні, Варшаві, Києві, Венеції. Цього року Куликовська увійшла до рейтингу "ТОП-100 людей культури України" за версією журналу "Новое время".

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Синергія краси та емоцій в унікальному проєкті Сергія Горічка
Коли наша природна краса стає найбільш помітною? У сутінках прохолодного вечора, у моменти, коли земля тікає із-під ніг чи, можливо, коли ми все ж наважуємося позбутися важких обладунків, наприклад, у вигляді косметики? Чому нам часом здається, що неосяжну глибину власних емоцій необхідно приховувати не лише від оточуючих, а й від самих себе?! Саме все це та багато іншого вмістив у собі унікальний
Читати більше
Солов'ї з Шаоліня і відьми у Заліщиках: 5 книг, які вразять своєю екзотикою
Книжки цього огляду, — наче подорож у далекі екзотичні країни, які виявляються віддзеркаленням внутрішнього світу їх героїв, даруючи нам захоплюючі історії про несподівано рідне й близьке. Саме таке, магічне поєднання оповідної естетики й визначає справжню літературу нашого часу.
Читати більше
Як вибрати УФ-лампу для домашнього манікюру
Раніше у майстрів манікюру не було вибору, УФ лампи існували лише в одному виді — кварцеві. Зараз такі прилади зустрічаються дедалі рідше, але ви все ще можете придбати таку лампу за дуже помірною ціною.
Читати більше