Вісім звичок для гармонійного життя

23 серпня 2019
Лесічка Кіт

 Завжди вибирайте більше сіяти, ніж пожинати. Не скупіться: вам повернеться все сторицею.

Книгу нашого життя ми пишемо самі. І, якою їй бути, теж визначаємо тільки ми — за допомогою вибору, який робимо кожен день. Цих виборів — сотні, і з часом вони мають властивість накопичуватися і, врешті-решт, визначають долю кожної людини.

Чи замислювалися ви, як виглядає ваш вибір? Що обираєте ви?

Представляємо вісім варіантів вибору, за допомогою яких ви можете перетворити життя до невпізнання. Ви будете жити в достатку і вам буде везти буквально у всьому, що б ви не задумали.

1. Вибирайте особистісний ріст.

Ми всі любимо помріяти і поговорити про те, як було б чудово вдосконалюватися і рости. Особливо, коли прочитаємо мотивуючу публікацію або книгу. Але, як правило, дуже мало хто втілює це в життя. Хоча начебто, що тут складного?

Проте більшість із нас нічого або дуже мало робить для особистого росту в реальному житті. Йдеться про те, щоб регулярно займатися фізичними вправами, відкладати гроші на майбутнє (хоч потроху), читати хоч одну (а краще дві—три і більше) книгу на місяць, раніше вставати щодня хоч на пів години, знайти собі нове хобі, яке буде тішити.

Тобто прийняти рішення стати тією людиною, яка в своїй подорожі продовжуватиме зростати кожен день.

2. Вибирайте не відповідати злом на зло.

Нам по життю зустрічаються дуже різні люди: не тільки добрі і мудрі, але і заздрісні, злі, які будуть ображати. Природно, що у вас не раз буде виникати спокуса відповісти останнім тим же. Не піддавайтеся їй.

Коли вам брешуть, усе одно кажіть правду. Коли вас намагаються обвести навколо пальця, все одно грайте за правилами. Ясна річ, що іноді нам буде дуже непросто, але, повірте, врешті-решт переможете саме ви, а не зла й брехлива людина.

А найголовніше — будете спокійно спати по ночах. А це — дуже немало.

3. Вибирайте позбутися від поганих і шкідливих звичок.

Спочатку прийміть важливе рішення назавжди покінчити зі звичкою, яка шкодить вашому здоров'ю і якості життя. Просто сьогодні, а не з понеділка або Нового року виберіть одну таку звичку і скажіть: «Стоп, ми із цим покінчимо».

Якщо не знаєте як, запитайте поради у друзів, знайомих. Забудьте поки про інші, вибирайте поки одну — і вперед. Киньте палити, розрахуйтеся нарешті з боргами, почніть правильно харчуватися і більше рухатися, щоб скинути зайву вагу.

Вибирати вам. Головне — рішучість і наполегливість.

4. Вибирайте працювати мудріше.

Ви відчуваєте себе вичавленим, немов лимон, і ви нічого не встигаєте? Коли подібне відбувається зі мною, то я спочатку намагаюся проаналізувати, скільки часу витрачаю на роботу. Чому затримуюся допізна і що викликає пануючий в моєму житті хаос?

Коли ви організуєте свою роботу, то навчитеся раціонально використовувати робочий час, не витрачаючи його на другорядні, а то й зовсім не потрібні речі. Ви не уявляєте, скільки у вас звільниться часу для спілкування з рідними, відпочинку та хобі.

5. Ставтеся до своєї роботи як до того, що приносить користь іншим.

(А не тільки, як до примітивного і нудного заробляння грошей). Якщо ви всією душею і серцем будете прагнути до того, щоб допомагати іншим людям, то і гроші з'являться, ніби самі собою. Допомагайте іншим людям рости, і ваші фінанси будуть рости одночасно.

6. Вибирайте розумний баланс духовного, емоційного і фізичного.

Наше життя тільки тоді щасливе й гармонійне, коли ці три складові знаходяться в гармонії і розумному балансі.

Намагайтеся однакову кількість часу приділяти розвитку духовності, емоційного стану і фізичного здоров'я.

7. Вибирайте завжди більше сіяти, ніж пожинати.

У нашому світі більшість налаштована на те, щоб отримувати від життя, і далеко не всі розуміють, що набагато важливіше — віддавати. Світ стане набагато кращим, коли всі ми захочемо подарувати йому щось хороше і світле.

Не скупіться: віддавайте свій час, щоб допомогти комусь, допомагайте грошима нужденним і хворим людям, щедро діліться своєю любов'ю. Повірте, вам повернеться все сторицею.

8. Вибирайте приходити додому до вечері, щоб побути з рідними людьми.

Сім'я — це найважливіше, що є в житті кожної людини. Постарайтеся якомога більше часу проводити з тими, кого любите, і хто любить вас, — з батьками, братами і сестрами, чоловіками, дітьми.

Це той вибір, про який ви ніколи не пошкодуєте. Це найдорогоцінніші хвилини нашого життя.

То нехай їх буде більше!

Зображення — pinterest.com. 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com