Вiршi Джаз на Даху з Іреною Карпою

1 серпня 2017
Редакція
У середу, 2 серпня, на сцені "Roof" з’явиться Ірена Карпа - жінка, яку обожнюють тисячі! Вона скаже слова, які знають всі, але які далеко не кожен може промовити вголос. Під джазовий супровід Ірена прочитає те, що так давно її надихає, що дає їй сили творити і любити. Зі смаком вишуканого Парижу, де зараз мешкає письменниця, вона увірветься у теплий серпневий київський вечір аби змінити ваше уявлення про літературу назавжди.
 


 
Ірена Карпа — письменниця, журналіст і телеведуча. У проекті "Вірші Джаз. На даху" вперше читатиме вірші, листи і прозу своїх улюблених французьких та українських поетів, а також замальовку з останньої книги "День усіх білок". Вхід з дітьми не заборонений. 2 серпня на вас очікує вишуканий вечір з неймовірною Іреною Карпою та джазом від "Сон Совы" - тріо експериментальної музики до не відзнятого фільму Мішеля Гондрі.
 
Коли: 02.08.2017
Адреса:
ROOF (вул. Січових Стрільців, 37/41)
Початок: 20:00
Квитки: 150-450 грн. Можна придбати за посиланням: marcoconcert.com/events/poetry-jazz/irina-karpa
Подія на Facebook: www.facebook.com/events/469225146776435
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

5 країн, яких можуть не побачити на карті світу наші діти через незворотні природні катаклізми
Даний матеріал дасть невтішні прогнози для 5 країн світу, які, на думку і за підрахунками вчених, можуть зникнути з обличчя землі найближчими десятиліттями.
Читати більше
Гайда до Італії: що треба знати перед мандрівкою у країну пристрастей
Надворі в повному розпалі літо - саме час планувати, куди ж поїхати у відпустку. Пропоную добряче обдумати варіант з темпераментною Італією, місцем пасти, оливок та постійного натхнення. Якщо ви вже задумалися, прочитайте 10 речей, які потрібно знати про один з центрів світової моди. А може, ви побували вже у цій колоритній країні? Гайда ділитись враженнями!
Читати більше
#AmericanOutliers: нестандартні полотна аванґардистів пройдешнього століття
Про прагнення бути бунтівниками і творцями свого світу, необмежені світогляди, культурно-естетичні виклики аванґардистів ХХ століття. Незвичні рішення, багатство кольорів - усе це про тих, кого суспільство не могло довгий час прийняти.
Читати більше