ВІЛ і СНІД – одне й те саме чи є розбіжності?

11 жовтня 2022
Оксана Різова

Руйнація імунітету та погіршення опору різного роду захворюванням, – так діє в організмі людини вірус імунодефіциту. На жаль, протягом певного часу особа, що живе з ВІЛ, може про свій позитивний ВІЛ-статус навіть не здогадуватись, мати добре самопочуття та гарний вигляд. Тим більше, якщо людина ніколи не користувалася швидкими тестами на ВІЛ з метою самотестування, не проходила медичних обстежень, а наявний вірус протягом часу принишк.

ВІЛ і СНІД – це різні речі. ВІЛ – вірус, що послаблює та пригнічує імунну систему, СНІД – низка захворювань, що виникають у людини, яка живе з ВІЛ, через нестачу імунітету. Перш ніж буде встановлено діагноз СНІД, мине чотири стадії розвитку захворювання. З часом випадки знедужання частішають, і через кілька років синдром набутого імунодефіциту (СНІД) призводить до небезпечних наслідків для здоров’я.

Отже, ВІЛ – вірус імунодефіциту людини, СНІД – синдром набутого імунодефіциту. Як з’ясувати, чи присутній ВІЛ в організмі? Зробити швидкий тест на ВІЛ, адже це швидко, просто та безкоштовно.

Звертайтеся до ГО menZDRAV Foundation-UA, щоб пройти тестування в одному з 18 "наших" медичних закладів у Києві, найбільш зручному для вас, або в нашому офісі у центрі Подолу.

Наш сайт: menzdrav.org
інформаційна лінія: +38 (099) 484 05 53

Як з’ясувати, чи присутній ВІЛ в організмі? Зробити швидкий тест на ВІЛ, адже це швидко, просто та безкоштовно.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com