Відтворення прекрасного: відчуття, що піднімають до небес

22 січня 2018
Вікторія
Окрім документальних фільмів, що несуть важливість для покоління, Надія пише душевні розповіді.

"Майстерня снів", "Моменти" - це книги Надії Карагаєвої, які можна описати лише відчуттями, адже земні слова тут стають зайвими. Неймовірні відеоетюди, сердечні вірші - вони перетворюють земне тяжіння на невагомість, що піднімає душу до небес.Це особисті переживання, це тонкі струни життя, що відкривають своєю силою і правдою двері, які ведуть до емоцій та відчуттів, що заховалися під маскою буденності нашої земної сутності.

Важливість кожного з нас, полягає в тому, щоб не загубити і не дати знищити в собі ті почуття, котрі роблять нас людьми. Саме ці книги допоможуть розбудити себе і нагадати собі, що в нас живе і горить вогник добра.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

7 важливих порад, як почуватися найгірше
Це врешті-решт станеться. У якийсь момент маятник зрушиться: нікчемність стане новим видом щастя, похмурість і тривога стануть неймовірно популярними. Якщо ви хочете бути на крок попереду, ось деякі з важливих моментів, на яких варто зосередитись.
Читати більше