Відтворення прекрасного: відчуття, що піднімають до небес

22 січня 2018
Вікторія
Окрім документальних фільмів, що несуть важливість для покоління, Надія пише душевні розповіді.

"Майстерня снів", "Моменти" - це книги Надії Карагаєвої, які можна описати лише відчуттями, адже земні слова тут стають зайвими. Неймовірні відеоетюди, сердечні вірші - вони перетворюють земне тяжіння на невагомість, що піднімає душу до небес.Це особисті переживання, це тонкі струни життя, що відкривають своєю силою і правдою двері, які ведуть до емоцій та відчуттів, що заховалися під маскою буденності нашої земної сутності.

Важливість кожного з нас, полягає в тому, щоб не загубити і не дати знищити в собі ті почуття, котрі роблять нас людьми. Саме ці книги допоможуть розбудити себе і нагадати собі, що в нас живе і горить вогник добра.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

"Екологічні дебати: поводження з ТПВ в Україні має враховувати досвід ЄС"
Освітня технологія "Дебати", що поширює інтелектуальну гру у змагальному форматі на задану тему. Дебатні клуби є ознакою європейськості університетів, які мають за мету розвивати у студентів критичне мислення. Британський формат.
Читати більше