Відтворення прекрасного: відчуття, що піднімають до небес

22 січня 2018
Вікторія
Окрім документальних фільмів, що несуть важливість для покоління, Надія пише душевні розповіді.

"Майстерня снів", "Моменти" - це книги Надії Карагаєвої, які можна описати лише відчуттями, адже земні слова тут стають зайвими. Неймовірні відеоетюди, сердечні вірші - вони перетворюють земне тяжіння на невагомість, що піднімає душу до небес.Це особисті переживання, це тонкі струни життя, що відкривають своєю силою і правдою двері, які ведуть до емоцій та відчуттів, що заховалися під маскою буденності нашої земної сутності.

Важливість кожного з нас, полягає в тому, щоб не загубити і не дати знищити в собі ті почуття, котрі роблять нас людьми. Саме ці книги допоможуть розбудити себе і нагадати собі, що в нас живе і горить вогник добра.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

"Чому я не втомлююся жити": огляд книги Ярослава Мельника
Стільки вітаїзму у назві, стільки неврозу на сторінках... Хто такий автор, та де межа його реальності і з'ява вигадки? Чи вартують маси читати геніальних письменників, якщо перші не втямлять глибини, анулюючи культурну вартість, у той час, коли останні того не пробачать?
Читати більше
Пікассо та його спокуси
Іменитий Пікассо та його Ольга. Жінка, яка кохала відомого художника все життя. Але його норов не міг втамувати спрагу. Йому були потрібні інші музи. Як кажуть французи, таке життя. От дивишся на фотографії, де люди щасливі, і в голові не вкладається, що хтось із них може завдати такого болю іншому. Детальніше - у статті.
Читати більше