Відомі українки приміряли розкішні купальські вінки

Відомі українські знаменитості приміряли вінки-обереги в рамках спеціального фотопроекту Kupalagirls by 23-59.com.ua.

Головними героїнями фотопроекту, які приміряли образи казкових лісових фей, стали співачки Марія Яремчук, Слава Камінська з гурту "НеАнгелы", Санта Дімопулос, телеведучі Василіса Фролова, Кароліна Ашіон, Тетяна Терехова, співзасновниця G.Bar Сабіна Мусіна, а також власниця Fairmont Grand Hotel Kyiv та наречена ведучого Олександра Скічка Єлизавета Юрушева.
 
Для кожної з дівчат був створений ексклюзивний вінок з яскравого букета, який, згідно з повір’ями, служить не тільки прикрасою образу, але й талісманом, що захищає від усякої нечисті і дарує силу на заплановані звершення.

Так, Марія Яремчук приміряла вінок з жоржин

"В давні часи квіти були найдоступнішими і найпопулярнішими прикрасами для дівчат. Але, як відомо, добре забуте старе завжди повертається, відроджується в новій якості. Я люблю експериментувати з образами і, як справжня гуцулка, із задоволенням приміряла беззмінний атрибут святкування Івана Купала", — розповіла Марія.
 
23-59.com.ua
Марія Яремчук "Жоржина"

Образ Кароліни Ашіон доповнив вінок з колоритних півоній, які відповідають яскравый зовнішності самої телеведучої. Півонії в українській традиції символізують жіночу красу і мудрість, а в компанії з мальвами і трояндами прирікають свою володарку на віру, надію, любов і благополуччя у всіх життєвих сферах.
 
23-59.com.ua
Кароліна Ашіон "Півонія"

 
Василіса Фролова постала у вінку з волошок, які вже своєю назвою ідеально підійшли теледіві. Волошка, крім іншого, уособлює доброту серця і людяність. А ще це потужний оберіг від зла і лихої долі.
 
23-59.com.ua
Василіса Фролова "Волошка"

 
Тетяна Терехова позувала у вінку з будяків – квітці з найсильнішою енергетикою проти злих духів. Саме чортополох захищає від заздрості та очищає атмосферу навколо, що ніколи не буде зайвим для красивої успішної дівчини і молодої мами.
 
23-59.com.ua
Тетяна Терехова "Чортополох"

 
Для Сабіни Мусіної був обраний вінок з дзвіночків, які співзвучні з дзвінким сміхом та іскрою в очах бізнес-леді. До того ж, дзвіночок – символ вдячності, відкритого серця і щирості – всього, що безпомилково асоціюється з Сабіною.
 
23-59.com.ua
Сабіна Мусіна "Дзвоник"Славі Камінській запропонували вінок з троянди-ружі, який, здається, був просто приречений їй духом свята. Адже опис ружі говорить, що ця квітка символізує саме життя: зелень – це радість, колючки – печаль, а квіти – це слава.
 
23-59.com.ua
Слава Камінська "Ружа"
 
Для Санти Дімопулос був створений вінок з купальських трав, які є синонімом здоров’я, молодості, краси. Санта, яка крім творчості, відома своїми спортивними успіхами і притриманню принципів здорового способу життя, як раз є посланцем всіх цих характеристик.
 
23-59.com.ua
Санта Дімопулос "Зілля"
 
Єлизавета Юрушева постала у вінку з лілій – символі дівочих чар, взаємної любові і оберіг в далеких мандрах. Невловима ніжність, любов і пристрасть до подорожей – це як раз ті категорії, які найбільш точно говорять про Лізу.
 
23-59.com.ua
Єлизавета Юрушева "Лілея"

Джерело 23-59.com.ua
Фото: Ден Бобров
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Золочівський замок
Усім без винятку відоме висловлювання: краще один раз побачити, аніж десятки разів почути. І це саме той випадок, коли мова йде про величну архітектурну пам'ятку Львівщини та України в цілому, яка дійсно вражає своїми масштабами, неперевершеною красою та історичністю.
Читати більше
Творчий інтенсив від Space One, або Як стати письменником
Наразі важко здивувати чи то набором маркетингових секретів, а чи мозаїкою щасливих лайфхаків, хоч би від кого ми їх почули. Адже велике значення має не лише популярність того чи іншого автора, але також його шлях до успіху, втілений у власних книжках, про який він завжди готовий розповісти.
Читати більше