Відома дата проведення Новомедіа Форуму 2018. Почалася реєстрація

11 вересня 2018
Редакція

У Києві 2-3 листопада пройде головна журналістська подія осені - Новомедіа Форум. Тема і назва цього року - "True журналістика". Івент розміститься в комплексі Nivki Hall. Понад тридцять топових українських та іноземних журналістів і медіа-менеджерів стануть спікерами Форуму. 1 серпня почалася реєстрація.

Збереться близько 400 учасників - як чинних журналістів, так і студентів медіафакультетів. Два дня з ранку до вечора в двох паралельних залах - майстер-класи та тематичні півторагодинні панелі з двома спікерами та модератором. Кожен виступаючий готує спеціальну тему в форматі інтенсивної лекції з можливістю ставити питання з аудиторії. Тематика лекцій найрізноманітніша: політична журналістика, соціальні медіа, інформаційні війни, тематичні спецпроекти і багато іншого. Новомедіа Форум вважається унікальним у своєму роді інтенсивом з максимальною кількістю практичних знань в професії за два дні. Формат цього освітнього заходу дозволяє також отримати нові знайомства і професійні контакти, співпрацю і працевлаштування, можливість коворкінгу і особистого розвитку.

У кінці другого дня пройде церемонія Novomedia Awards. Це нагородження журналістів і редакцій, які висвітлюють вічні цінності в своїх матеріалах.

Цінність події - прихильність високим стандартам медіапрофесії. Тому тема Форуму цього року - "True журналістика". А слоган - "Нові медіа - і вічні цінності".

Уже відкрита реєстрація на Новомедіа Форум. У вересні ціна - 395 грн, а в жовтні-листопаді - 495 грн. Для студентів при наявності студентського посвідчення знижка -50% (спеціальний промокод novomediastudent). Зареєструватися можна ТУТ.

Нагадаємо, Новомедіа Форум проходить з 2011 року. У минулому році спеціальним гостем Новомедіа заходу став Сєва Новгородцев. Також спікерами були Матвій Ганапольський, Орест Сохар, Вадим Карп'як, Дмитро Литвиненко, Ірина Заславець, Олексій Арестович і багато інших. 

Подивитися репортаж Форуму минулого року можна ТУТ.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

24 українські емігранти, які прославили Україну на весь світ
Нашого цвіту — по всьому світу. Тисячі українців були змушені шукати кращої долі за кордоном. Але навіть у чужих країнах вони пам'ятали про своє походження та змогли вразити світ своїм талантом.
Читати більше
​Прикарпатські педагоги взяли участь в міжнародних заходах з інклюзивної освіти
У Хмельницькому, Львові, Івано-Франківську та Києві відбувалися регіональні тренінги в рамках проєкту міжнародної співпраці «Без кордонів: розвиток та підтримка інклюзивної освітньої спільноти». Деталі — далі в статті.
Читати більше