Відкриття яскравої та позитивної виставки "Спільні риси"

21 липня 2016
Редакція
14 липня арт-центр Я. Гретера презентував емоційно забарвлений проект "Спільні  риси" від талановитих українських митців Марії Зражаєвої та Леся Панчишина. Творчий тандем через свої роботи відкрив нові глибокі теми для роздумів та мотивував бути по-справжньому щирими!

Кожен поверх творчого простору Я. Гретера надихав неповторною атмосферою. Відвідувачів вітала багатогранна експресія в роботах Марії Зражаєвої та вражаюча філософська пристрасть Леся Панчишина. Варто зазначити, що представлені роботи підкорили гостей не тільки неймовірним талантом та шаленою енергетикою, але й дуже стильним виглядом.
 
Презентацію супроводжував живий звук екзотичних інструментів: кахонів, джембі, тамбуринів, шейкерів, які яскраво та, водночас, чуттєво доповнили свято. Африканські портрети Марії Зражаєвої, сповнені любові та певної надзвичайної природності у поєднанні з таємничою екзотичною абстракцією Леся Панчишина, відтворили неперевершений колорит спекотної Африки.
 
Гості мали чудову нагоду поспілкуватись особисто з молодими митцями. На питання "Чому саме Африка?", Марія Зражаєва чесно відповіла: "Адже саме в Африці – місці, яке не спотворила цивілізація, живуть найщиріші та найвідвертіші люди, серця яких сповнені справжньої любові".
 
Отже, можна зробити акцент на тому, що мистецький проект "Спільні риси" - це своєрідний гімн справжнім почуттям: любові, щирості, відвертості та, головне, людяності.    

Виставка триває: 14.07.16-18.09.16
Всі роботи доступні для придбання.

Адреса: ст. м. "Шулявська", вул. Вадима Гетьмана, 6
ТРЦ "Космополіт", Блок А, 4-6 поверх

Режим роботи: щоденно з 11:00 до 21:00

Інформація за тел.: 200-07-60
E-mail: pr.artgretera@gmail.com
www.greter-art.com
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Гайда до Італії: що треба знати перед мандрівкою у країну пристрастей
Надворі в повному розпалі літо - саме час планувати, куди ж поїхати у відпустку. Пропоную добряче обдумати варіант з темпераментною Італією, місцем пасти, оливок та постійного натхнення. Якщо ви вже задумалися, прочитайте 10 речей, які потрібно знати про один з центрів світової моди. А може, ви побували вже у цій колоритній країні? Гайда ділитись враженнями!
Читати більше
#AmericanOutliers: нестандартні полотна аванґардистів пройдешнього століття
Про прагнення бути бунтівниками і творцями свого світу, необмежені світогляди, культурно-естетичні виклики аванґардистів ХХ століття. Незвичні рішення, багатство кольорів - усе це про тих, кого суспільство не могло довгий час прийняти.
Читати більше