Відкриття виставки Олени Пронькіної "Зв'язок розірвано" в арт-просторі Lera Litvinova Gallery

20 жовтня 2017
Редакція
В арт-просторі Lera Litvinova Gallery відбулося відкриття персональної виставки Олени Пронькіної "Зв'язок розірвано". Виставка організована в рамках проекту "Резиденція". Лейтмотивом усіх представлених картин із нової однойменної серії є розірваний дріт.
 
"Цей символ я обрала тому, що зараз нас повсюди оточують бездротові з'єднання, – розповіла Олена Пронькіна журналістам. – Розірваний дріт – це одночасно і символ звільнення від обмежень у комунікації і, разом з тим, певна емоційна ізольованість людей один від одного, дефіцит реального спілкування".
 
Відкриття виставки "Зв'язок розірвано" розпочалося з інтерв'ю художниці та кураторів і пройшло у дружній, теплій атмосфері. Гості спілкувалися з художницею, ділилися враженнями та насолоджувалися живописом.
 
"Зв'язок розірвано" – проект-запитання художниці, спроба діалогу із глядачем – де "дріт" виступає як символічний елемент, що відображує взаємодію та якість спілкування людини у сучасному суспільстві з його технічним прогресом, що стрімко рухається вперед.
 
Роботи Олени Пронькіної – професійні не тільки з точки зору передачі авторського задуму. Вона завжди вкладає в роботи окрім художньої, ще й сильну ідейну складову. Тема серії "Зв'язок розірвано" є дуже актуальною для сучасного суспільства.Куратор проекту, директор Lera Litvinova Gallery Леонора Янко коментує: "З моменту, як ми з Оленою Пронькіною вирішили зробити цю виставку, до відкриття пройшов досить тривалий час – 9 місяців. Олена Пронькіна – це художник, який не тільки вміє глибоко висловити те, що в неї є в середині, але також має дуже яскраву соціальну комунікацію з суспільством."
 
Роботи цієї молодої концептуальної художниці цього року були представлені командою Lera Litvinova Gallery на престижному щорічному арт-ярмарку Art Expo, що проходив у місті Нью-Йорк, США. На рахунку Олени Пронькіної групові та персональні виставки в Києві, Одесі, Тернополі, Харкові, а також Казерті (Італія) та Нью-Йорку (США). Її роботи знаходяться в приватних колекціях в Україні.

Виставка "Зв'язок розірвано" триватиме до 15 листопада.

Адреса: Київ, Кільцева дорога, 14.
Вхід на виставку вільний.

www.llitvinova.com,
leralitvinovagallery@gmail.com,
тел. 050 033 33 17.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com