Відкриття виставки "Mapping. Ukraine" в Берліні!

14 серпня 2015
Редакція
В Берліні презентують новий резонансний міжнародний проект "Mapping. Ukraine", присвячений Дню Незалежності України. Урочисте відкриття виставки об'єктів сучасного мистецтва відбудеться 24 серпня в галереї "Rathaus Charlottenburg" (м.Берлін) за підтримки Посольства України в Німеччині.

Куратором виставки стала молода концептуальна художниця Лера Літвінова, яка раніше займалася серією міжнародних виставок "Альтернатива. Україна - реальність і майбутнє". Проект був представлений в Берліні, Люксембурзі, Брюсселі, Брюгге та Києві. Гості виставки "Mapping. Ukraine" побачать знакові роботи чотирьох заслужених художників України, і скульптора, який увійшов в топ 40 кращих діячів мистецтва за версією Art Business News 2015.
 
Куратор проекту "Mapping. Ukraine", художник Л.Літвінова: "Рух вперед завжди пов'язаний зі складністю і необхідністю подолання різноманітних перешкод, трансформацією свідомості. Основним із завдань проекту стала побудова мосту між проекціями сьогодення і майбутнього України".

Учасники проекту: художники Валерій Франчук, Наталія Папірна, Олексій Кулаков, Леонід Заборовський, Антон Гудзикевич, Олег Радван, Лера Літвінова, Тетяна Василенко, Адріана Галицька; фотографи Іван Богдан і Тетяна Латанська; скульптор Анна Волошко.

"Проект Л. Літвінової унікальний через неординарне поєднання авторів. Куратор об'єднала роботи заслужених художників України та концептуальні твори, що вже саме по собі є складним завданням. Виставка формує цілісне сприйняття подій в Україні і має не тільки культурну, а й історичну значимість", - Леонора Янко, мистецтвознавець, директор арт-центру Я. Гретера і арт-галереї "Мануфактура".

Якщо вас зацікавила ця стаття, радимо вам також почитати:
Дар'я Марченко та її новий проект "Обличчя Війни"
Виставка українських художників "Необмежена завершеність"
Війна та мир в новому проекті відомих українських художників
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Що можна дізнатися про себе на основі власних сексуальних фантазій
Наші сексуальні фантазії відображають, принаймні частково, особистісні риси та особливості. Доктор філософії Джастін ЛейМіллер, вивчаючи сексуальні фантазії понад 4000 американців для своєї книги, виявив, основні п'ять факторів особистості. А саме...
Читати більше
УКРАЇНСЬКІ РОБІН ГУДИ
В історії України відомо чимало славетних імен народних месників та благородних розбійників, які намагались відновити соціальну справедливість, грабуючи багатих та роздаючи награбоване бідним. То чиї це імена та що відомо про цих персон?
Читати більше