Відкриття виставки "Mapping. Ukraine" в Берліні!

14 серпня 2015
Редакція
В Берліні презентують новий резонансний міжнародний проект "Mapping. Ukraine", присвячений Дню Незалежності України. Урочисте відкриття виставки об'єктів сучасного мистецтва відбудеться 24 серпня в галереї "Rathaus Charlottenburg" (м.Берлін) за підтримки Посольства України в Німеччині.

Куратором виставки стала молода концептуальна художниця Лера Літвінова, яка раніше займалася серією міжнародних виставок "Альтернатива. Україна - реальність і майбутнє". Проект був представлений в Берліні, Люксембурзі, Брюсселі, Брюгге та Києві. Гості виставки "Mapping. Ukraine" побачать знакові роботи чотирьох заслужених художників України, і скульптора, який увійшов в топ 40 кращих діячів мистецтва за версією Art Business News 2015.
 
Куратор проекту "Mapping. Ukraine", художник Л.Літвінова: "Рух вперед завжди пов'язаний зі складністю і необхідністю подолання різноманітних перешкод, трансформацією свідомості. Основним із завдань проекту стала побудова мосту між проекціями сьогодення і майбутнього України".

Учасники проекту: художники Валерій Франчук, Наталія Папірна, Олексій Кулаков, Леонід Заборовський, Антон Гудзикевич, Олег Радван, Лера Літвінова, Тетяна Василенко, Адріана Галицька; фотографи Іван Богдан і Тетяна Латанська; скульптор Анна Волошко.

"Проект Л. Літвінової унікальний через неординарне поєднання авторів. Куратор об'єднала роботи заслужених художників України та концептуальні твори, що вже саме по собі є складним завданням. Виставка формує цілісне сприйняття подій в Україні і має не тільки культурну, а й історичну значимість", - Леонора Янко, мистецтвознавець, директор арт-центру Я. Гретера і арт-галереї "Мануфактура".

Якщо вас зацікавила ця стаття, радимо вам також почитати:
Дар'я Марченко та її новий проект "Обличчя Війни"
Виставка українських художників "Необмежена завершеність"
Війна та мир в новому проекті відомих українських художників
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як обрати кондитерські товари для випічки
Готувати різноманітні десерти, які потребують випікання, набагато простіше при наявності спеціального інвентарю. Щоб процес був доволі простий та приємний, рекомендуємо заздалегідь запастись основним кондитерським приладдям.
Читати більше
Новітні технології на службі краси та здоров’я
Сучасна косметологія пропонує вирішувати свої проблеми за допомогою лазерних технологій. Вони допомагають назавжди забути про необхідність регулярного проведення епіляції, небажані татуювання, пігментні плями, судинні сіточки та зірочки.
Читати більше
Види тростин для ходьби
Хронічні патології опорно-рухового апарату, реабілітація після травми або операції, вікова фізична ослабленість тіла - все це перелік показань до того, щоб купити тростину для ходьби, спеціальний реабілітаційний пристрій, який надає підтримку під час руху.
Читати більше