Відкриття виставки "Ліс. Пісня" Дениса Ореста

13 листопада 2015
Таня
Арт-центр Я. Гретера і молодий художник Денис Орест відкривають перший персональний проект автора під назвою "Ліс. Пісня" та представляють глядачеві неповторну та самобутню красу Закарпаття.

Орест Денис – талановитий митець-початківець із Закарпаття, який в грудні 2014 року почав малювати і за рік плідної праці створив свою "зелену колекцію".
 
Основним мотивом творчості автора є втілення народного сприйняття навколишнього світу, давнє міфологічне мислення українців. Дивлячись на картини, ми маємо змогу переосмислити відносини людини і природи, які дуже часто не є гармонійними. Відверто можна сказати про те, що люди звикли ставитися до природи, як до засобу, що робить життя зручнішим. Використовуючи природні дари, ми не помічаємо своїх шкідливих дій. Головна думка і заклик полягає в тому, що природне середовище було, є і буде незмінним партнером людини в повсякденному житті, адже з цієї скриньки ми черпаємо найголовніші наші багатства. Картини Ореста є втіленням не тільки чарівності та беззахисності природи, а також її духовної краси, адже вона вічно відроджується.
 
Сам Орест описує свої пориви до творчості так: "Коли малюю, віддаю себе в руки пристрасті та закоханості, не чую нічого крім музики. Дивлюсь на красу природи і малюю почуттями. Розум потрібен мені для життя, а малюю для серця. Це чесно, хоч і просто…".

10.12.15-31.01.16

Всі роботи доступні для придбання.

Адреса: ст. м. "Шулявська", вул. Вадима Гетьмана, 6

ТРЦ "Космополіт", Блок А, 4-6 поверх

Режим роботи: щоденно з 11:00 до 21:00

Інформація за тел.: 200-07-60

www.greter-art.com
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com