Відкриття виставки "Софія - премудрість Божа"

27 вересня 2017
Open World

20 вересня в Національному заповіднику "Софія Київська" відбулося відкриття Всеукраїнської виставки "Софія - премудрість Божа​"

На виставці представлені роботи 31 художника з Києва, Івано-Франківська та Запоріжжя: Уляни Балан, Ірини Блінової, Андрія Будника, Оксани Будник, Наталії Вакуленко, Олександра Волосенка, Ірини Ворони, Ірини Головко, Лариси Жуніної, Аліси Забой, Миколи Закусило, Віктора Каверіна, Юрія Качкіна, Бориса Когана, Ольги Кравченко, Лесі Левади (1954-2014), Юлії Лазаревської, Ганни Лук’яненко, Маріана Луніва, Юлії Масюченко, Марії Матієнко, Оксани Мельничук, Лідії Нечипорчук, Дарини Піонткевич, Тетяни Семчук, Олександра Храпачова, Бориса Чака, Оксани Чуєвої, Миколи Юхта, Сергія Ярешка.

                 
Куратор проекту – Наталія Сухоліт.

Софія у філософії, згідно з грецьким "sophia", означає мудрість, знання та майстерність. Це слово – поняття-міфологема античної та середньовічної філософії, пов’язане з уявленнями про змістовну наповненість і побудову світу. В дофілософському використанні (Гомер) – це розумне вміння, яке реалізує себе в доцільній творчості; "знання про сутність", про "причини та витоки" (Арістотель). В християнстві – втілення мудрості Бога. Представлення про Софію, як Премудрість Божу отримало особливий розвиток у Візантії та в Київській Русі (головний храм Візантії в Константино полі та в Києві).

Міжнародним мистецьким проектом "Софія – Премудрість Божа" здійснюється спроба дослідження візуального образу сучасних та історичних пам’яток архітектури, а також розшифровки того сакрального змісту, який закладений в цьому імені.

Місце: Національний заповідник "Софія Київська", в музеї "Будинок митрополита" на ІІІ-у поверсі

#OpenWorld

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Підробки та оригінали: як придбати автентичні речі
Чи знаєте ви, як відрізнити оригінал від підробки? Якщо купуєте речі дорогого бренду, хочете отримати не лише саму річ, а й стати на мить частиною її історії. Тому, якщо вирішили придбати люксову сумку, маєте знати декілька нюансів, щоб вас не пошили в дурні. Залишайтеся з нами, поговоримо про особливості Chanel, Prada, Louis Vuitton.
Читати більше