Відкриття виставки абстрактного живопису "Colors of Creation | Кольори Світобудови" Максима Денисенка

29 березня 2016
Open World

Еволюція абстрактного живопису розпочинається в Україні


В Києві відкривається виставка абстрактного живопису "Colors of Creation | Кольори Світобудови", молодого і талановитого митця Максима Денисенка.

Унікальний авторський стиль, 50 полотен, дивовижні форми, свіжі ідеї, фантастичні поєднання кольорів. Митець через свою творчість знайомить нас із цікавою концепцією створення світу:


"Біле полотно – як біле світло, чиста першооснова, з якої все і розпочалося, народжує кольори, а з них зявляється форма, яка ніби оживає. Проте, навіть крізь наш світ щільної матерії, ми маємо змогу спостерігати, в собі і навколо, те чисте і біле світло, що було від самого початку" — описує власну думку художник Максим Денисенко.

У своїх роботах майстер використовує фосфоресцентні та флюорисцентні спреї на полотні, що є абсолютно новою авторською технікою та стилем у живописі. У симбіозі фарби створюють неймовірні ефекти, які вражають уяву і викликають невідомі досі почуття та емоції, зупиняють думки. І споглядач занурюється у незвичні образи та форми.

"Дебют Денисенка обіцяє бути арт-відкриттям цієї весни. Його полотна є абсолютно новою еволюційною сходинкою українського сучасного абстракціонізму" — коментує Уляна Гриневич, куратор виставки "Colors of Creation" і засновник благодійного фонду "Сни Татхагати".

Максим Денисенко народився і виріс у Києві, його творчій шлях розпочався з самого дитинства і проявлявся в експериментах із різними художніми стилями та матеріалами. А декілька років тому майстер винайшов свій власний стиль, який найширше демонструє його світосприйняття. Художник за покликанням, Максим є також психотерапевтом за фахом і вважає свої полотна глибинною арт-терапією для споглядача, який неминуче відкриває в собі нові грані, входячи в зоровий контакт із яскравим живописом Денисенка.

За останні 6 років легкою рукою Максима було написано близько 500 полотен, картини Денисенка брали участь в багатьох українських виставках та аукціонах, в тому числі й благодійних. Багато з робіт Денисенка вже потрапили до приватних колекцій іноземних поціновувачів абстрактного експресивного живопису у Нідерландах, Великобританії, Франції, ОАЕ та Сінгапурі. Тепер настав час для дебюту у рідному місті, а саме для великої персональної виставки.

Наразі кав’ярня Fair Finch (вул. Воздвиженська, 45-49) щиро запрошує вас на відкриття виставки яскравого абстрактного живопису "Colors of Creation|Кольори Світобудови", 1 квітня о 18.00. Виставка триватиме до 1 травня. На вас чекає неповторний стиль, глибина змістів, найкраща у Києві кава (за версією ресторанної премії "Сіль"), приємна музика і багато нових знайомств.

Відкриття виставки: 1 квітня 2016 о 18:00
Експозиція виставки: 1 квітня 2016 — 1 травня 2016
Місце проведеня: м. Київ, вул. Воздвиженська, 45-49, кав’ярня Fair Finch

#OpenWorld

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Гайда до Польщі: що варто побачити в країні історичних пам'яток
Мабуть, більшості українців близька Польща. Скажімо, якщо не духом, то територіально — точно:) Безліч людей їдуть в цю країну, якщо не відпочити, то на роботу. А втім, що ви знаєте про сусідню державу? Були чи тільки плануєте там побувати, давайте разом дізнаємося, де, насамперед, треба побувати, аби не марнувати час, та що треба знати про Польщу.
Читати більше
Підробки та оригінали: як придбати автентичні речі
Чи знаєте ви, як відрізнити оригінал від підробки? Якщо купуєте речі дорогого бренду, хочете отримати не лише саму річ, а й стати на мить частиною її історії. Тому, якщо вирішили придбати люксову сумку, маєте знати декілька нюансів, щоб вас не пошили в дурні. Залишайтеся з нами, поговоримо про особливості Chanel, Prada, Louis Vuitton.
Читати більше