Відкриття виставки Лідії Селянко "Welcome to Paradise" в Spivakovska ART:EGO culture center

8 листопада 2016
Open World
Картини в рамках виставки "Welcome to Paradise" були написані молодою українською художницею Лідією Селянко, як результат натхнення від подорожей. Райські пейзажі прикрашені орнаментами, а також фігурами птахів і звірів, які магнетично захоплять вашу увагу.

Картини затягують в мальовниче кружляння візерунків, в чаклунську красу відпочинку і соковитих фарб життя. На виставці ви не знайдете рамок або ліній горизонту, за якими сховалися барвисті світи і відчуття. Чим довше ви будете вдивлятися в полотна, тим більше захованих сюжетів зможете побачити на них.

Рай - це стан вічної досконалості, поза часом і простором в гармонії з самим собою. Так і на картинах художниці. Ви побачите, як гармонійно грають яскраві кольори, відчуєте насичені емоції, які були у художниці під час написання картин. Ці почуття зітруть координати, пори року і перенесуть в атмосферу блаженства. Ви зіллєтеся в одне ціле з картинами і опинитеся на Багамських островах, в яскравому і насиченому Таїланді або ж десь на Карибах.

Запрошуємо вас поринути в рай, не залишаючи меж країни!


Лідія Селянко - художник, член Національної Спілки Художників України (молодіжне об'єднання). Учасник понад 20 виставок в різних країнах. Картини знаходяться в приватних колекціях: Німеччини, Великобританії, Чорногорії, Росії та України.

Відкриття виставки: 10 листопада 2016 року в 19.00.
Експозиція виставки: з 10 по 17 листопада 2016 року зі 11:00 до 19:00 щодня.
Адреса: Київ, Саксаганського, 59 Б

Вхід вільний.

Інформація за телефоном: (044) 246 65 24, (068) 305 40 00

#OpenWorld
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Коти, яких спіймали на гарячому (фото)
Цікавість котів безмежна. Їм завжди цікаво, що ви робите, куди пішли, що принесли і, звичайно, що їсте. Навіть якщо ви будете їсти огірок, кішка буде сидіти поруч і всім сумним виглядом показувати, що совісті у вас немає, якщо не ділитеся... Тому-у-у... всім котиків:)
Читати більше
Як з'явився восьмигодинний сон, якщо наші предки спали двічі за ніч?
У 18 столітті люди спали двічі за ніч, вставали на кілька годин серед ночі, а потім йшли назад до ліжка, вже до світанку. Що з того часу змінилося та чому люди сплять 8 годин — досліджуємо далі.
Читати більше