Відгримів івент #воназнаєtalk

8 липня 2019
Редакція

"Ти ніколи не будеш знати, якщо не спробуєш", — саме з такою думкою команда UaModna взялася за створення чогось цікавого та зовсім нового для нашого міста — Івано-Франківська. 
 

Так виник проєкт "Вона знає talk". Його мета — поговорити із жінками на цікаві теми та розповісти їм те, чого ті раніше не знали. Звісно, ці лекції супроводжувалися невимушеною атмосферою, сидром і фотографіями, які забезпечили гарний настрій гостям івенту.

 

 Цього разу нас відвідали три неймоворні жінки, які поділилися цікавим досвідом того, чим займаються. За що наша редакція дякує! Про них далі.1. Галушка Оля — персональний та фешн-стиліст, засновник бренду ідеальних прикрас “MINE accessories”, директор із розвитку центру краси та моди “Star Face Family”. Оля говорила про стиль та як він допомагає при самовираженні.
 2. Тамара Марзаганова — консультант зі світського та ділового етикету, fashion-порадник, автор тренінгів із самопрезентації та стилю, етикету та пластики тіла.

Вона провела майстер-клас «Елегантні манери та пластика тіла».

 3. А наша гостя зі Львова Юлія Разліваєва виступила із темою: "Нішева парфумерія: лекція-дегустація для любителів та початківців".

 

Було дуже цікаво, аудиторія ставила багато запитань, що дозволило обстановці бути природною. 

Хочемо зазначити, що наша подія не відбулася за підтримки партнерів. UaModna щиро дякує за сприяння:

  • ресторану швидкого харчування "Canadian Food";
  • чудовому фотографові Katrina Hetman;
  • Kapustynska DECOR за те, що так гарно оформили нам саму фотозону;
     

  • партнерам — Агенції новин "Galka" за інформування читачів про подію.

Зі свого боку обіцяємо, що потішимо франківок ще не одним крутим івентом, який запам'ятається надовго, а ще дасть багато нових знань і забезпечить прекрасний настрій! Побачимося!:) 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com