Вібраційний прогноз від lee на  травень 2023 року

Травневі події спрямовує зрушення вібрацій, що відбулося в 20-х числах квітня (в коридорі затемнень, що почався з сонячного затемнення 20 квітня 2023 року і буде тривати до 05 травня 2023 року). Це був перетин кордону, який можна назвати «кінець циклу». І тепер те, що починає розвертатися Землі - це початок нового вібраційного циклу.

Для соціуму таке означає запуск усіх процесів на якісно іншому, вищому рівні. Це остаточно унеможливлює повернення до минулих порядків, догматичних систем і всього, що спиралося на придушення людини людиною. Будь-які спроби повернути «старий добрий порядок» приречені на провал просто тому, що вони не відповідають частоті нового циклу.

  Для індивідуумів це означає вибір між тим, щоб спробувати повторити старі цикли, щоб зруйнувати себе або перезапустити своє життя з більш розширеною перспективою. Це можна порівняти з тим, як замінюють колеса поїзда, щоб їхати колією іншого розміру. Після чого спроба дати задній хід - це попадання на колишню колію, що веде до краху.

Таким чином, як у колективному, так і в особистому житті може спостерігатися одночасно два процеси - катастрофи колишніх структур і бурхливе зростання нового життя.

 Для природи це означає входження в новий стан, із можливим перезавантаженням магнітних полюсів, зміни океанічних течій та залучення, так би мовити, підтримки з Космосу.

 Поєднання трьох факторів – соціального, індивідуального та планетарного – все це запускає тренди травня.

Якщо ваша реакція на такі зміни – це страх, тоді подумайте над тим, як саме налаштована ваша система переконань. Чому саме негативний сценарій першим спадає на думку? Усвідомлення того, що це виключно реакція вашого розуму, дасть вам можливість розглянути те, як змінити невигідні для вас переконання.

Якщо ваша реакція – це радісне передчуття, тоді у кожному з трьох аспектів ви безумовно бачите та отримуєте великі дари.

Запуск нового циклу в соціумі - це крок до тотального світу Землі, це підтримка країнами одне одного, це служіння кожної людини на користь кожної людини. І тут йдеться не просто про нову цивілізацію, а про новий вид людства (наразі ми спостерігаємо процес трансформації Західного світу, в центрі якого опинилася Україна – ВЗ).

  У свою чергу люди, які живуть на планеті сьогодні, отримують можливість для того, щоб змінити себе так, як ніколи вони не могли зробити. Подивіться на це так, що в цей період ви стоїте перед усіма відчиненими дверима. Ще раз – всі двері відчинені і ви на порозі взагалі будь-якої можливості. Все, що ви знали раніше як «перевірені схеми» - все це втратило сенс. Зараз немає жодної перевіреної схеми – ні відритої, ні закритої.

Тому якщо ви щось раніше визначали як «я це не можу» або «у мене це не виходить», сьогодні втратило сенс. Усі двері відчинені, але колишні схеми та підходи вам варто викинути з голови. Новий цикл дає вам шанс реалізувати все, що ви бажаєте не з позиції «дотиснути», «доробити», «терпіти» і так далі, а з позиції «відійди на крок назад і почни з нуля». Але цей «нуль» зовсім не втрата, він означає відсутність напруги, легкість, простоту, радість та феноменальну швидкість звершення. Адже це зовсім інший підхід, який ви тепер можете застосовувати взагалі до всього.

Зміни на планеті - це також нові можливості в гармонізації тіла, перебудови організму, досягнення такого виду балансу, про який ви раніше читали лише в фантастичних книгах.

Зрушення вібрацій Землі - це також поява тих опцій у тілі, які раніше були в режимі сну. Що означає автоматичну активацію різних кодів ДНК - без будь-яких вправ, напруг та складних технік ви отримуєте доступ до оновленої версії свого багатовимірного генетичного коду.

Новий тип активації ДНК не просто падає з неба або вручається як унікальний дар обраним. Це відбувається з усіма без винятку у вигляді еволюційного процесу, відображеного у вібраціях планети та в кожній живій істоті. Також нова частота явно активізована у дітей, які підтримують своєю енергетикою те, що відбувається із соціумом. Виглядає так, що дорослі живуть у просторі енергій нового покоління, використовуючи їх для змін у собі.

Новий цикл закріплює приватні зрушення вібрацій, об'єднуючи в загальні для усіх  процеси. Усе відбувається синхроністично і спрямоване в усі сторони одночасно. Тобто як немає однієї виняткової причини і якогось винуватця змін, так і немає місця, де вони не проявляться.

Увесь зсув у новий цикл - це загальне явище для цього місця-часу Всесвіту. Все, що не відповідає розширеному стану цього процесу, все це зникатиме, розвалюватиметься чи тихо танутиме, розчиняючись у навколишній гармонії світу.

Травень є початком нового циклу. Тому не поспішайте з діями, спрямованими на короткі результати. Подивіться на все, що відбувається, з максимально розширеною перспективою, щоб побачити, куди вам краще спрямувати свої зусилля. Адже ви отримуєте доступ до таких грандіозних звершень, до яких ще треба звикнути.

Перегляньте свою думку про себе, про інших людей, про соціум загалом, про суть енергій планети. Прислухайтеся до слів дітей перед тим, як говорити їм свої банальні істини. Можливо, у дітей є для вас щось важливіше.

Пульс Всесвіту вже вібрує в іншому ритмі. Зміни, що відбувалися – це була зміна пульсу. Тепер він почав вирівнюватися, зрушуючи за собою перебіг подій. Прислухайтеся…

www.guidereality.net/

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Світське життя, секс і гарне тіло: 3 книги, які змінять ваше самосприйняття
Автори цих книжок намагаються завдяки своїм вишуканим, стильним і красивим історіям, втіленим у не менш гарні ті цікаві книжки, додати гармонії і тепла у наше трагічне сьогодення.
Читати більше
Що почитати: 5 книг про дива і дивацтва
Дива, які стаються у цих книжках, мають різний характер. Утім, від економічного дива в Америці минулого до пригод у книжці сучасної української авторки – не така вже велика відстань. Оскільки захоплюючий сюжет і бажання прочитати історію до кінця – ось основні критерії, за якими можна оцінювати будь-яке диво в сучасній літературі.
Читати більше