Весна! Прокидаймося!

14 квітня 2014
Galyna Ugryna

Вербна неділя - свято ніжної весни, дитячих її кроків по знеможеній важкою зимою землі. Церква у такий день з урочисто довгою Службою, наповнена людьми з посмішками назустріч сірим котикам на довгих галузках, що символізують пальмові гілки, які клали під ноги Ісусові Христові захоплені віряни у час в’їзду Його до Єрусалиму. Одна відмінність цьогорічноїго свята від попередніх - вже ствердла у довготривалості тривога за нашу Батьківщину, її цілісність та майбутнє.

Грім розірваної знадвору петарди згустив розсіяну у  молитві свідомість, примусив обернутися голови назад, до виходу. Декілька чоловіків вийшли на звук. Виявилося, що була вчинена диверсія: якийсь молодик кинув петарду перед сходами церкви, глянув, чи розірвалася і пішов! Не побіг, пішов вулицею! Коли вслід закричали чоловіки і погналися за ним паралельним вулиці Чикаґо провулком, побіг і він. Невідомо, чим закінчилося, але визріла думка: ми звикли жити в безпеці, нам потрібно прокинутися і зрозуміти, що не тільки земля українська , як територія, - в небезпеці, а й всі ми, українці, де би не знаходилися -також під прицілом густої сітки спецслужб, які мають відпрацьовані методи боротьби з демократією. Тому: збиратися, гуртуватися і обговорювати не тільки реакцію на злочинні дії, а працювати на випередження. Я не входжу ні до якої організації, але підтримую будь-яку, що готова до боротьби, і роблю уже багато часу, правдиво висвітлюючи роботу громади у полі як мирних дій, так і більш рішучих. Буду це робити і надалі. Думка моя не змінилася: ДУМАЙМО і потім РОБІМО, а не навпаки. Не засуджую чиїсь помилки, бо всі їх годні припуститися, тільки прошу чути одне одного, не говорити про єдність, а бути об’єднаними. 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як вибрати сережки відповідно до форми вашого обличчя
Час від часу ми розповідаємо про те, як світ і мода змінюють одне одного. Мабуть, ви самі це відчуваєте по тому, як змінюються тренди. Адже вони чутливі до культурного підґрунтя. Сьогодні ми поговоримо про прикраси, зокрема про золоті сережки. Розповімо, як правильно обрати і купити золоті кульчики, які будуть личити формі вашого лиця.
Читати більше
ЖИВОПИС ВАСИЛЯ ПОПОВИЧА: НЕЗЕМНА КРАСА КАРПАТСЬКИХ КРАЄВИДІВ, ЧАРІВНІ МІСЬКІ ПЕЙЗАЖІ, СОКОВИТІ НАТЮРМОРТИ
У його роботах немає напруги, драматизму, а є спокій і мальовнича привабливість природи; принадність для прогулянок і споглядання старовинних вулиць і будинків; розкішність зображеного в натюрмортах.
Читати більше
8 порад, як подбати про навколишнє середовище
У часи, коли в Україні війна, а у світі коїться казна-що, ми часто забуваємо про важливі речі. Сьогодні мова піде про одну з них — навколишнє середовище. Й ось дружнє нагадування, як ми можемо йому допомагати.
Читати більше