ВЕЛИКІ теж розважаються...

26 березня 2014
Наталя
Гасне полум’я свічок, коли диявол заходить до церкви….
Побожні жінки відчувають дивну загрозу, але не можуть зрозуміти звідки ж вона лине…
Старі діди посідали на лавки і щось бурмочуть старечим шепотом, який вже навіть бог не розбере…хоча, не факт, що вони моляться…дивна фігура в темно синьому плащі просувається все ближче до престолу, і вже навіть сам священик відчуває щось лихе….збивається, коли читає проповідь…добродій цілує образ і витирає губи хусточкою…вкидає в скриньку для пожертв 20 гривень і посміхається, ніби сам од себе….потім пару секунд роздумує…на його чолі проступають лінії, що свідчать про те, що цей пан щось обдумує….він повільно підіймає руку до чола і хреститься…..потім сам дивується з себе….пильно вдивляється у пальці, ніби попік їх чимось і прямує до виходу…побожні жінки співають разом  з хором «Вірую» і добродій зупиняється, щоб дослухати до кінця…потім вже майже біля виходу підіймає голову і переможно шепоче кудись вгору: «Бач, а ти казав, що попечусь, знову ти програв….ну, на що цього разу закладемося????»
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Стрільба з лука: основні правила, які має знати новачок
Нещодавно ми вже розповідали вам про лучний спорт в Україні. Сьогодні продовжимо тему й поговоримо, де новачкові отримати більше правдивої інформацію про стрільбу, а також чи можливо без допомоги спеціаліста навчитися стріляти.
Читати більше
Обираємо готель для відпочинку в Єгипті: на що звернути увагу
Обираючи тур, потрібно знати деякі нюанси: тільки в цьому разі відпочинок повністю відповідатиме вашим очікуванням. Який сервіс пропонують туристам на курортах Червоного моря та на що звернути увагу, бронюючи готель, ми вам зараз розкажемо.
Читати більше