ВЕЛИКІ теж розважаються...

26 березня 2014
Наталя
Гасне полум’я свічок, коли диявол заходить до церкви….
Побожні жінки відчувають дивну загрозу, але не можуть зрозуміти звідки ж вона лине…
Старі діди посідали на лавки і щось бурмочуть старечим шепотом, який вже навіть бог не розбере…хоча, не факт, що вони моляться…дивна фігура в темно синьому плащі просувається все ближче до престолу, і вже навіть сам священик відчуває щось лихе….збивається, коли читає проповідь…добродій цілує образ і витирає губи хусточкою…вкидає в скриньку для пожертв 20 гривень і посміхається, ніби сам од себе….потім пару секунд роздумує…на його чолі проступають лінії, що свідчать про те, що цей пан щось обдумує….він повільно підіймає руку до чола і хреститься…..потім сам дивується з себе….пильно вдивляється у пальці, ніби попік їх чимось і прямує до виходу…побожні жінки співають разом  з хором «Вірую» і добродій зупиняється, щоб дослухати до кінця…потім вже майже біля виходу підіймає голову і переможно шепоче кудись вгору: «Бач, а ти казав, що попечусь, знову ти програв….ну, на що цього разу закладемося????»
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

8 занедбаних місць на планеті, від яких стає моторошно
У світі багато занедбаних місць, і кожне з них має свою історію. Якісь місця вселяють страх, якісь – почуття захоплення. У статті ми зібрали для вас наймоторошніші місця на Землі, від яких перехоплює подих.
Читати більше
Хто вона: Найкрасивіша українка діаспори
Цього року участь в конкурсі краси Мiss Ukrainian Canada-2018 взяли понад 100 конкурсанток з усієї Канади. Уродженка з міста Дрогобич Львівської області, Юлія Щербан стала володаркою розкішної корони з тризубом.
Читати більше