Вбивця та крадій


В Законі Божому існує десять заповідей, котрі віруюча людина не повинна порушувати, бо це догма, це закон!
Мова піде про людину, яка є прямим показником святотатства та марнославства. Для багатостраждального українського народу, він скоїв багато лиха. Його ім'я-Петро І.
Шановний читач, розглянемо події тих часів, коли Московський кат почав втілювати свої брудні ідеї в реальність.


Петро І розробив стратегічне знищення давньої та істинної історії України, замінивши на нову історію для своєї держави. У 1708 році московські драгуни під приводом Меньшикова знищили козацьку столицю Батурин, вчинивши страшну та криваву розправу над мешканцями-15 тисяч вбитих. Місто спалили. Така доля чекала і на Січ, у 1709 році тисячі козаків вбито, понищили навіть могили запорожців. До речі, саме московити та їх нащадки мали звичку оскверняти могили та померлих. Українських священників та незламних козаків вивозять на Соловецькі острови. У 1727 році в Соловецькому монастирі український ієромонах Гарвасій сказав «Наш Мазепа свят, а ваш москаль-скурвий син!» Потім знищується велика частина українських історичних літописів, архівів тих часів. 
В 1721 році крадій Петро І перейменовує Московію на Росію, а себе величає імператором російським. В цей час друкарі Московського царства пишуть нову історію імперії , вже для своїх нащадків.
Петро І значно урізає автономію Гетьманщини, замінює козацьку старшину. Замість полковників українського козацтва, він назначає сербських колоністів Милорадовичів, молдован Афендиків, а також вихрестів Марковичів та Крижановських. Починається покріпачення селян та козацтва.
Петро І проводить реформи, які перейняв у передових країн Європи. Навіть на той час Московія була глухий і неписьменний край, на відміну від України.
Після завершення стратегічних планів вбивці та крадія, Україна потрапила у скрутне соціально-економічне і політичне становище. Лівобережжя та Слобожанщина перебували у складі Російської імперії , Правобережжя - Речі Посполитої і частково під протекторатом Туреччини.
Звісно, після того як племена без освіти та історії отримали такий спадок, за допомогою вбивств та катувань вільних українців, крадій Петро І став великим імператором та провідником, але тільки для населення Московії.
Кожний свідомий українець повинен знати істину історію України!
Дух козацький, волелюбність українців залишились нездоланними. Це тільки загартувало нас!

[adSlot9]

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Юрко Серга Юрко Серга 9 липня 2018
До всього сказаного Петро І був також членом масонського ложа, попросту масоном. Можливо саме цей факт породив в ньому звіра, зокрема відносно козацької України. А чи є такі в сучасній українській владі.
Види тростин для ходьби
Хронічні патології опорно-рухового апарату, реабілітація після травми або операції, вікова фізична ослабленість тіла - все це перелік показань до того, щоб купити тростину для ходьби, спеціальний реабілітаційний пристрій, який надає підтримку під час руху.
Читати більше
Роботи художниці Дар’ї Хрісанфової
Творчість художника і письменника в дечому подібна, але і відрізняється за певними ознаками. І перших, і других можна іменувати художниками: живописці з пензлем в руках чи мастихіном і художники слова. У будь-якій творчій праці цінується відданість своїй справі, вміння знайти власний стиль письма, багато іншого.
Читати більше
На що звернути увагу при пошуку роботи: крок за кроком
Кожну людину так чи інакше з часом починає хвилювати питання власної реалізації, бажання відбутися як спеціаліст та досягти успіху. А для комфортного життя бажано отримувати ще й непогані гроші за те, що робиш.
Читати більше