В якій позі спить подружжя - такі в них і відносини

17 липня 2015
Vitaliy DeFranko
Американський психолог Коррін Світ стверджує, що між тим, в яких позах сплять подружні пари і коханці, та їх стосунками є прямий взаємозв'язок.
 
"Коли ви спите, то не можете маніпулювати мовою свого тіла. Це час, коли ви чесні перед собою і найбільш вразливі. Ваші звички відносно того, як ви спите з коханим чи коханою, можуть багато чого розповісти про ваші стосунки", - вважає вона.

Ось 10 найбільш розповсюджених поз для сну, які можуть багато розповісти про ваші стосунки.
   

lifter.com.ua

1. "Ложка"

Звичка спати "ложечкою" є найбільш поширеною серед всіх пар. Особливо характерна вона для молодих людей, які живуть разом три-п'ять років. Психіатр Самуель Данкелл каже, якщо жінка спить спиною до обіймів її чоловіка, це може говорити про її сильну емоційну залежність від партнера. Ця поза забезпечує жінці відчуття спокою і надійності, а чоловікові дає відчуття влади над своєю партнеркою, так само як і «обов'язок» піклуватися про неї. Дослідники стверджують, що ця поза, вказує на те, що у відносинах все гаразд, і їх романтична фаза ще не закінчилася.

2. "Медовий місяць"

Поза, в якій партнери сплять обличчям один до одного, обійнявшись, характерна для пар, які переживають період сильної закоханості. Зазвичай, так сплять люди, які часто займаються один з одним коханням, і майже завжди - пари, стосунки яких тільки починають розвиватися. У той же час психотерапевт з Нью-Йорка Елізабет Флінн Кемпбелл каже, що така поза може говорити про надмірно заплутані відносини, коли люди сильно залежать один від одного і бояться, що їх стосункам щось загрожує.

3. "Черепиця"

Коли обидва партнери засинають, лежачи на спині, але при цьому жінка спить головою на тілі чоловіка, це може говорити про те, що вона залежна від нього. Данкелл стверджує, що в таких відносинах можна говорити про домінування чоловіка: він наче пригнічує жінку, примушує її бути не тільки коханкою, а й відданим другом.

4. "Колиска закоханих"

Чоловік спить на спині, жінка - на животі на його плечі. Така поза для сну характерна для пар, в яких чоловік постійно проявляє турботу про жінку і займається її вихованням.

5. "На прив'язі"

Ця поза чимось нагадує першу, але має одну важливу відмінність: тіла чоловіка і жінки майже не торкаються одне одного. Тут не йдеться про обійми. Ця поза може говорити про те, що і чоловік, і жінка, цінують незалежність в своїх відносинах, але при цьому довіряють один одному. Ступінь прихильності партнерів один до одного в цьому випадку не так великий як зазвичай.

6. "Ніжний замок"

Ця позиція говорить про дві речі. По-перше, це може означати, що партнерам не дуже комфортно один з одним. Тобто сплять вони разом швидше через необхідність фізичної близькості, а не духовної. По-друге, така поза може говорити про те, що у партнерів протилежні характери. Наприклад, чоловік може цінувати комфорт, жінка – його незалежність.

7. "Переслідування"

Поза, коли чоловік спить на боці, а жінка обіймає його ззаду, говорить про те, що, як мінімум, один з партнерів відчуває себе в таких відносинах незатишно і підсвідомо хоче втекти. Однак все може бути простіше, підкреслює Данкелл: чоловік лише хоче більше свободи, ніж здатна дати йому ця жінка.

8. "Дзен-стайл"

Ця позиція характерна для людей, стосунки яких тривають вже досить довго. Це своєрідний компроміс між зв'язаністю і незалежністю партнерів. Вона дозволяє створювати фізичний контакт у сні, але при цьому ніхто з партнерів не стримує один одного. Якщо пара спить таким чином, це означає, що у стосунках, швидше всього, все в порядку.

9. "Скелелаз"

Так зазвичай сплять пари, в яких, як мінімум, хтось один затаїв на партнера гнів чи образу. Така поза - ознака того, що у відносинах щось не в порядку. Щоправда, все може бути значно простіше: одному з партнерів може докучати хропіння другої половинки. Або в кімнаті просто занадто жарко для того, щоби притискатися один до одного.

10. "Поза Краба"

Така позиція партнерів під час сну може означати, що зараз у відносинах, все, можливо, і в порядку, але нещодавно в пари точно існували серйозні проблеми. Така поза для сну - несвідомий натяк партнеру на те, що образа і біль ще не минули.
 
(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Piksel Piksel 30 липня 2015
Не думаю, що в принципі можливо спати в позах 2,3 і 4. Це можна полежати, засинати, але не спати.
Як запобігти крадіжкам у магазині
Світ роздрібної торгівлі швидко розвивається, і коли ви керуєте величезною кількістю запасів, безпека стає важливою увагою. Крадіжка, вандалізм та шахрайство — це лише деякі проблеми, з якими стикаються роздрібні магазини щодня.
Читати більше