В України є достатньо сил, аби зупинити війну

21 липня 2015
UAPOST.US
Говорити про те, що біля наших кордонів йде накопичення сил противника, не можна. Швидше за все, це, як завжди, ротація – зміна одних військових підрозділів на інші. Що дійсно відбувається – і це підтверджено керівництвом Міністерства оборони та АТО, – так це накопичення живої сили  бойовиків в районі Алчевська. Але це зовсім не фронтове місто. Алчевськ знаходиться в тилу незаконних збройних формувань.
 

balkans.aljazeera.net

Найактивнішими точками протистояння є Щастя, Станиця Луганська і район Первомайська. Так, кількість обстрілів збільшилася, але пов'язувати їх з можливим наступом не можна. Всі розмови бойовиків про перехід у наступ – це видавати бажане за дійсне. Тому що ті максимальні 34 тисячі, які нам можуть протистояти, не здатні вести активних бойових дій проти 65-тисячного українського війська. Це поза логікою будь-якої військової тактики.

Сама активність на окупованих територіях і кордоні пояснюється просто - це військово-політичний тиск Росії на керівництво України з метою змусити повернути тимчасово окуповані території на умовах Росії. Тобто, проведення виборів, скасування норм про те, що переселенці не можуть голосувати і, відповідно, надання особливого статусу регіонам, та примус України грати за правилами Російської Федерації.

Тим більше, що всі заяви України про те, що нас підтримує Європа, не відповідають дійсності. Більше того, підтвердилася інформація про те, що Україну фактично обміняли на Іран. Нам ще раз продемонстрували, що захист територіальної цілісності України – наша внутрішня справа і Захід не братиме участь у військовому протистоянні або стримуванні Росії.

Якщо раніше присутність російських військ заперечувалася самою Росією, то зараз це навіть не приховується. Це робиться для створення психологічного тиску. Там йде планова ротація, причому публічна. А у нас знову в ЗМІ йде момент нагнітання та істерії. У нас є достатньо сил, щоби протистояти ворогові та зупинити війну. Якщо ми витримаємо цей тиск ще тиждень, то на цьому все закінчиться. Керівництво країни має продемонструвати, що ми готові до опору.

Автор: Дмитро Снєгирьов
(via)


Якщо вас зацікавила ця стаття, читайте також:
Донеччан в "ДНР" чекають тортури і підвал
"Великий комбінатор" з "ЛНР" мститься на мешканцях підконтрольних йому територій
Хто бреше українцям про кількість загиблих військових в боях на Донбасі?
Эхо войны
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Краса чи практичність: на що звертати увагу при виборі столового посуду?
За обіднім столом збирається вся родина — це місце, де ми ділимося своєю радістю, розповідаємо історії та смакуємо домашню їжу. І саме тут дрібниці набувають особливого значення.
Читати більше