В Україні зняли перший fashion campaign за технологією 360° VR

14 травня 2018
Редакція
Fashion film INNER - це втілення ідеї колекції бренду SEREBROVA в танці, знятому в віртуальній реальності 4D студією VIRTUE. Хореографічна постановка заслуженого артиста України Олександра Стоянова у виконанні балерини Ганни Стоянової зробила образ героїні виразним і близьким для глядача. Свіже та проникливе урбаністичне музичне оформлення фільму - композиція фронтмена українського колективу PerSay Дмитра Бурканова.

Зняте в чарівній атмосфері, це відео про сучасну жінку, про її творчість, силу, розумі і ніжність. Героїня відео любить та шанує своє коріння і традиції, саме вони дають їй ґрунт для творчості, силу і впевненість в житті. Вона в соціумі і, у той же час - жіночна і прекрасна.

Героїня - промінь світла в світі хаосу, швидкості і несподіванок. Ніжний та тендітний. Боязкий і зворушливий. З якою ж силою вона несе світло в цей світ! Потужний, яскравий промінь, який не знає сумнівів, не відає страху. Що дає їй цю силу?
Пам'ять. Вона пам'ятає хвилі стиглого хліба, схвильовані вітром серпня. Знає, як шумить зелене море вікового лісу і як цвіте сон-трава на залитій сонцем галявині. Пам'ятає, як розквітає на білому полотні стін бабусиного будинку Петриківка. Ця пам'ять береже її і наповнює. З нею вона - справжня! Цілісна, жива, зухвала. І може все. І робить все. Легко і граючи. 

Натхненням для колекції INNER послужив Петриківський розпис - українське декоративно-орнаментальне народне малярство, старовинне мистецтво розпису будинків і предметів побуту.
Ідея відео - показати, що народне мистецтво може бути сучасним, актуальним і прогресивним. Воно повинно розвиватися в сучасному світі і в сучасних технологіях. Дає йому нове наповнення український народ тут і зараз. Якщо його не розвивати, мистецтво стає до кінця пізнаним, і до нього втрачає інтерес молодь. А вона і є носій традицій для майбутніх поколінь.

У силу технічних особливостей в конкурсі Fashion Film Festival Kyiv бере участь 2D варіант фільму INNER. Fashion film INNER в форматі VR 360° буде показано у позаконкурсній програмі фестивалю. 


Творча група фільму:
Ідея, стиль, сценографія: Альона Сереброва, SEREBROVA
Зйомка: VIRTUE
Актриса: Ганна Стоянова
Художник постановник: Олександр Стоянов
Музика: Дмитро Бурканов, PerSay
Текст: Ольга Бурканова, Альона Сереброва
Автори фото: Георгій Кот і Аліна Наумова
Ще більше інформації тут:
Сайт: http://www.serebrova.com
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com