В Україні знімуть анімаційний серіал "Мама Поспішає Додому"

27 грудня 2017
UAPOST.US
22-го грудня Державне агентство України з питань кіно уклало з компанією "Glowberry" контракт про надання державної фінансової підтримки анімаційному серіалу "Мама Поспішає Додому".
 
uapost.us
 
Проект цього комедійного пригодницького серіалу став одним із переможців 10-го конкурсного відбору Держкіно. Режисером є Євген Альохін, авторами сценарію  –  Ольга Черепанова, Вадим Шинкарьов, Ірина Маламуж, Рахта Макеєнкова і Марія Сидорчук. Продюсує серіал Ольга Черепанова. Сума державної фінансової підтримки становить 7 млн 560 тис. грн. при загальній вартості виробництва 18 млн 900 тис. грн.

Серіал "Мама Поспішає Додому" розповість про пригоди родини, яка мешкає у звичайному сучасному місті, але вірить та творить дива як у казковому, так і в реальному світі.  Складається серіал з 26 серій по 7 хвилин.

Лесик та його батьки живуть життям, звичним для більшості сучасних сімей: щоранку Мама і Тато йдуть на роботу, а Лесик залишається вдома з нянею. Після роботи батьки поспішають додому, на своєму шляху вони потрапляють у чарівні пригоди і долають неймовірні перешкоди. І в цьому їм допомагають усі чари світу! Оскільки це дуже важливо – зібратись увечері всім разом, як справжня дружня родина.Концепція анімаційного серіалу заснована на популярній дитячій книзі Світлани Дорошевої та інтерактивному додатку "Мама Поспішає Додому". Книгу було двічі перевидано в Україні та декілька разів в країнах СНД, а також у Китаї – видавництвом Changjiang New Century Culture and Media. Це перша та найбільш популярна книга видавництва "Glowberry", розроблена українською командою авторів.

Інтерактивний додаток за мотивами книги отримав позитивний відгук у більш ніж 20 країнах світу та нараховує понад 50 000 завантажень, що є дуже високим показником для дитячих інтерактивних книг.
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com