В Україні знімають серіал за мотивами поеми Шевченка

17 червня 2016
UAPOST.US
Телекомпанія Sisters Production приступила до зйомок 4-серійного серіалу "Катерина" за мотивами однойменної поеми Тараса Шевченка, адаптованої до сучасних реалій.

Дія відбувається в мальовничому селі Шуляки на Черкащині, де в сім'ї консервативних педагогів підростає дочка Катерина. У село на натурні зйомки історичної картини приїжджає столична знімальна група. Катя нестримно закохується у відомого актора Олексія Красильникова, і, як покажуть події, це змінює не тільки її життя, але і життя всіх, хто оточує дівчину.
 
uapost.us
 
Як розповів автор ідеї та сценарію Андрій Кокотюха, в серіалі поняття "москаль" з класичної поеми буде переосмислено.

"Мені не зовсім імпонує визначення поняття "москаль" в значенні "росіянин", так як це не відповідає дійсності. За часів Тараса Шевченка "москалями" називали військовослужбовців царської армії, а "віддати в москалі" - мало значення "забрати в солдати". У більш широкому значенні "москаль" - це була свого роду чужа людина, яка виходила за рамки певного соціального середовища. І фраза "Кохайтеся чорноброві, та не з москалями" означає - живіть розмірено, в своєму соціальному середовищі, не порушуючи його рамок, наприклад, як жили батьки Катерини. А сама ж Катерина не побоялася помилитися і вийти за рамки свого соціального кола, і закохатися в ту людину, до якої потягнулося її серце", - пояснив сценарист.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як запобігти крадіжкам у магазині
Світ роздрібної торгівлі швидко розвивається, і коли ви керуєте величезною кількістю запасів, безпека стає важливою увагою. Крадіжка, вандалізм та шахрайство — це лише деякі проблеми, з якими стикаються роздрібні магазини щодня.
Читати більше