В Україні запустили платформу для пошуку інвесторів

27 липня 2016
UAPOST.US

Інвестиційний майданчик Equerest, на якому підприємці можуть представити свій проект акредитованим інвесторам, відкрив прийом заявок для всіх підприємців. Основним фокусом для сервісу є проекти з реального сектора: HoReCa, альтернативна енергетика та аграрний сектор, але приймаються і заявки від e-commerce і технологічних стартапів.


В ході тестової роботи майданчика два проекти, Pickoose і Molotok, змогли залучити seed-інвестиції на загальну суму $ 250 000 і вже шукають гроші для раунду А.

 

uapost.us

Спочатку засновники проекту Ростислав Скляренко та Олександр Бузький, які мають менеджерський досвід у сфері фінансів, створювали Equerest для групи приватних інвесторів як закриту платформу для оцінки ефективності бізнес-моделі й інвестиційних ризиків проектів. Вся робота по створенню платформи зайняла близько півтора роки. Ідея та опрацювання концепції йшли з лютого по вересень минулого року.

Опрацювання продукту і бізнес-моделі, тестування гіпотез і пошук ніші тривали до березня поточного року. Незабаром був розроблений MVP - мінімально життєздатний продукт. Ним і зацікавилися інвестори, які розглядають інвестиції в проекти на суму від $ 50 000 до $ 500 000. Після успішно залучених для декількох проектів інвестицій, команда побачила перспективу виходу платформи на відкритий ринок.

З 22 липня будь-який підприємець, який шукає інвестиції, може розмістити проект на майданчику. Приймаються заявки від проектів, як на стадії працюючого бізнесу, так і на стадії ідеї або прототипу. У заявці необхідно детально описати суть бізнесу і цілі залучення коштів. Команда Equerest оцінює стартап, допомагає з доопрацюванням фінансової моделі, презентацією та розміщує заявку на платформі у форматі, відповідному для інвесторів. За це сервіс бере плату в $ 100. Хоча, як повідомили в Equerest, якщо проект є соціально-значущим або має потенціал змінити ринок, то заявку можуть опублікувати безкоштовно.

Далі презентації з'являються на сайті та оцінюються акредитованими майданчиком інвесторами. "Зараз на Equerest близько 40 приватних інвесторів, і ми щомісяця збільшуємо цю цифру", - розповідає СЕО проекту Олександр Бузький. Для того, щоб отримати акредитацію, необхідно подати заявку та після перевірки, отримати доступ до повної інформації про проекти. "Процедура акредитації в кожному випадку індивідуальна, якщо у нас є сумніви в інвесторі, ми не допустимо його на майданчик", - пояснює СЕО.

Якщо інвестор знаходить для себе відповідний проект, то він обговорює умови фінансування безпосередньо з підприємцем. При цьому, майданчик є стороною договору з пошуку інвестицій і забезпечує захист інтересів підприємця. До речі, Equerest стягує 10% комісію або може взяти пайову участь в проекті в залежності від домовленостей між підприємцем та інвестором.

Мета роботи площадки для підприємців - допомогти їм у презентації проекту і залученні коштів. 

(via)
UaPost

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Краса чи практичність: на що звертати увагу при виборі столового посуду?
За обіднім столом збирається вся родина — це місце, де ми ділимося своєю радістю, розповідаємо історії та смакуємо домашню їжу. І саме тут дрібниці набувають особливого значення.
Читати більше