В Україні створили поліцейську академію

10 липня 2017
UAPOST.US
В Україні створили академію, яка щорічно випускатиме 1000-1200 поліцейських. За інформацією прес-служби Нацполіції, відповідний наказ підписав голова відомства Сергій Князєв.
 
uapost.us
 
За словами глави Нацполіції, основною метою створення поліцейської академії є зменшення кількості "бездушних, малоосвічених, незацікавлених у кінцевому результаті та невмотивованих працівників поліції".

"Основна мета: хочеш стати офіцером поліції – послужи патрульним, прояви себе, зрозумій, що це твоя професія. Поліцейський за покликом серця, а не за вмовляннями батьків та друзів", – наголосив Князєв.

Поліцейська академія Національної поліції України розташовуватиметься у Києві на вулиці Народного ополчення, 9. Перший набір складатиме 500 осіб. Пізніше кількість кандидатів збільшать до 1000-1200.Випускники зможуть працювати патрульними або на інших рядових посадах, крім деяких специфічних підрозділів. За бажанням та за наявності професійних якостей у патрульного з 1-3-річним досвідом, його можуть рекомендувати для навчання у вишах системи МВС.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

8 занедбаних місць на планеті, від яких стає моторошно
У світі багато занедбаних місць, і кожне з них має свою історію. Якісь місця вселяють страх, якісь – почуття захоплення. У статті ми зібрали для вас наймоторошніші місця на Землі, від яких перехоплює подих.
Читати більше
XVII СТ. : ПОЛОНІЗАЦІЯ, ВІДРОДЖЕННЯ, ПОЧАТОК РУСИФІКАЦІЇ
Особлива важливість цієї епохи для долі українства та його питомої мови не підлягає жодним сумнівам, хоча в різні її періоди в різних куточках української ойкумени відбувалися відмінні навзаєм, не раз "протилежні за знаком" процеси.
Читати більше
Як слов'янки прикраси носили
Яскравим та виразним наповненням до українського народного одягу виступали прикраси. Вони виконували захисну функцію амулетів, талісманів, оберегів, які супроводжували людей упродовж життя. Основним призначенням ювелірних виробів було доповнення до костюма. Звідси і їхня художня виразність, багатство форм і технічних прийомів, які збереглися і зараз.
Читати більше