В Музеї "Золоті Ворота" відкрили першу виставку сучасного мистецтва "Час"

9 вересня 2016
Редакція
Митці:
Лера Літвінова, Валерій Франчук, Микита Зігура,
Ката Рудакова, Аліна Гаєва, Олена та Тарас Шеренговські
 
Виставка відкрита для відвідування з 2 вересня по 30 листопада 2016 року
   
2 вересня відбувся урочистий закритий передпоказ першої унікальної виставки сучасного мистецтва "Час" на території музею "Золоті Ворота" від арт-простору LERA LITVINOVA GALLERY.

Гості виставки змогли надихнутися роботами Заслуженого Художника України Валерія Франчука, відомого митця Лери Літвінової, роботи якої придбані для постійної експозиції музею Берліна і брали участь у багатьох культурних Європейських проектах, молодих сучасних авторів Каті Рудакової та Аліни Гайової, фотографів Олени і Тараса Шеренговських.
 
Талановитий Скульптор Микита Зігура, чиї роботи можна побачити на вулицях Києва, вперше представив в Україні унікальну підвісну скульптуру "Галактика".
 
Метою куратора проекту, Леонори Янко, було об’єднати "Золоті Ворота", місце історичної та культурної слави, разом із сучасним мистецтвом, створивши тандем актуальних цінностей минулого та сьогодення. Адже сучасна розвинена країна відображається не тільки в народних та історичних об'єктах і пам'ятниках, а й у визнаній творчості сучасних діячів мистецтва у своїй країні і за кордоном, які сьогодні є послами культури і високих цінностей. Саме вони на наших очах створюють історію і формують культурний образ країни.
 
На урочистому відкритті були присутні дипломати, представники посольств і консульств різних країн. Серед них Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Кувейт, Президент Британсько-української торгової палати, представники посольств США, Ізраїлю, Арменіїї, Ірландії вшанували організаторів виставки своєю присутністю. Також виставку відвідали відомі колекціонери, митці, поціновувачі сучасного мистецтва та представники преси.
 
Куратор проекту "ЧАС" Леонора Янко об’єднала культових українських авторів, котрі працюють в різних напрямках, зібравши у єдиній концепції живопис, скульптуру та професійну фотографію. Гості мали змогу насолоджуватись цим поєднанням у супроводі неземного голосу оперної діви Анастасії Дерун.
 
Проект "Час" відкриває філософію змін у суспільстві, взаємодію і взаємозв'язок минулого, сьогодення і майбутнього. Час швидкоплинний і приносить багато змін, тому куратор Леонора Янко вирішила зробити цей проект динамічним, до 30 листопада він буде змінювати свою експозицію!

Слідкуйте за анонсами!
 
Адреса: вул. Володимирська, 40А; Музей "Золоті Ворота".
Вхід до музею "Золоті Ворота" за місцевими тарифами.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com