У Києві відбулася прем'єра короткометражного фільму про Чорнобиль

26 квітня, в день вшанування річниці аварії на Чорнобильській АЕС, в Києві відбулася прем'єра короткометражного фільму "Арка".

Стрічка вже встигла отримати 18 номінацій та 5 перемог на багатьох міжнародних кінофестивалях в Європі, Азії та США, повідомляє Ukraine Art News.

Короткометражку було знято ще в жовтні-листопаді 2016 року під час будівництва захисної арки. Унікальністю картини є те, що її історія розповідається мовою музики, а єдині слова, які звучать у фільмі – це звернення президента тодішнього СРСР Михайла Горбачова. Цікаво, що музика була створена спеціально для фільму і засновувалася на звуках кількох об'єктів, розташованих в Зоні відчуження.

Зображення-обкладинка: Wimp.com

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Свіжа кров: 5 вартісних серіалів 2018 року
Впевнена, ви любите серіали:). Захоплююча картинка, сюжети, після яких повторюєш: "Не може бути". Ми зібрали для вас 5 новинок цього року. Ви не можете цього пропустити. Пригоди, сльози і зради, любов і дружба — точно знайдете собі щось до смаку. Переживайте разом з героями та діліться враженнями.
Читати більше
"ЛУКАВЕ LUDOBÓJSTWO" ("ЛУКАВЕ ЛЮДОБУЙСТВО"), або НЕЗРУЧНА ПРАВДА ВОЛИНСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ (фільм у 2 част.)
Фільм ставить найголовніші запитання, на які у майбутньому маємо отримати чіткі та однозначні відповіді, як-от: які політичні плани мав Берлін та Москва, а також провідники інших військово-політичних сил на Волині, стосовно долі краю в умовах війни? хто допомагав німецьким окупантам активно роздмухувати етнічну ворожнечу на Волині і з яких мотивів?
Читати більше