У Києві відбулася прем'єра короткометражного фільму про Чорнобиль

26 квітня, в день вшанування річниці аварії на Чорнобильській АЕС, в Києві відбулася прем'єра короткометражного фільму "Арка".

Стрічка вже встигла отримати 18 номінацій та 5 перемог на багатьох міжнародних кінофестивалях в Європі, Азії та США, повідомляє Ukraine Art News.

Короткометражку було знято ще в жовтні-листопаді 2016 року під час будівництва захисної арки. Унікальністю картини є те, що її історія розповідається мовою музики, а єдині слова, які звучать у фільмі – це звернення президента тодішнього СРСР Михайла Горбачова. Цікаво, що музика була створена спеціально для фільму і засновувалася на звуках кількох об'єктів, розташованих в Зоні відчуження.

Зображення-обкладинка: Wimp.com

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

9-й Одеський міжнародний кінофестиваль представляє іміджевий ролик 2018 року
Від моменту створення першої кінострічки найголовнішим для будь-якого фільму є глядач. Минулого року саме глядач став центральною фігурою офіційного іміджа ОМКФ. Цьогоріч команда ОМКФ та Ігор Стеколенко вирішили поглибити тему, зробивши головним героєм ролику сприйняття.
Читати більше