В Києві відбудеться музична вистава, присвячена Емі Вайнхаус

30 грудня 2016
Редакція
10-11 січня 2017 року о 19.00 у Центрі Леся Курбаса (вул. Володимирьска, 23-В) відбудеться музичний спектакль за біографією Amy Winehouse під назвою "Body and Soul", яку виконає музичний гурт "The Velvet Sun" сумісно з українським поетом та публіцистом Павлом Коробчуком.

Під час вистави ви дізнаєтесь про інший, невідомий бік життя надзвичайно талановитої співачки, жінки, яка продовжувала творити до самого кінца, вкладаючи всю свою пристрасть і біль у свої пісні.
 
Amy Winehouse, Body and Soul.
Турбулентна та беззахисна Емі
 
Театрально-музичний спектакль "Тіло і душа" розповідає про знайомство журналіста з британською співачкою Емі Уайнхауз у складний час її життя. Це свого роду сповідь – інтимна і відчайдушна спроба розкрити життя талановитої, закоханої жінки, яка стикнулася з багатьма проблемами в житті і не змогла їх подолати.
 
Вистава відбувається від особи журналіста, що брав у Емі її останні інтерв`ю. Поступово, сухий звіт репортера, холодного спостерігача, перетворюється на оповідання та взаємодію. Стає поемою про психотичну, турбулентну, проте беззахисну Емі, яка день за днем втрачала зв'язок з реальним життям.
 
В той час як журналіст, роль якого блискуче виконує відомий український поет Павло Коробчук, відбиває сонячний бік дійства, музична частина, яку переконливо і чуттєво відтворює київський гурт The Velvet Sun, показує усі грані загадкового нічного боку, широкий діапазон внутрішнього світу художника: від дитячого щасливого стану гри, через ніжність та пристрасть закоханої жінки, до виснажливих наркотичних мук людини.

The Velvet Sun – український музичний гурт, що грає у стилі 60х, та став популярним завдяки таким кліпам, як "Небеса" (який виграв конкурс від МакДональдс "Твори по-українськи"), "Намисто", "Сестра", а також завдяки радіо-хіту "Я хочу нову зиму". The Velvet Sun є автором музичного спектаклю "Body and Soul" за біографією Емі Вайнхаус, який вже тричі успішно виконувався в Будинку Актора. Зараз гурт випустив першу пісню їхнього третього альбому під назвою "Same Old Street" і кліп на неї.
 

 
Коробчук Павло – український поет, публіцист і музикант. Друкувався в часописах: "Esquire", "Афіша", "Політика і культура", "Шо", "Сучасність", "Кур'єр Кривбасу", "Київська Русь", "Нова проза", "Radar", "Просто неба", "Святий Володимир" тощо, антологіях: "Євромайдан. Лірична хроніка", "2 тонни", "II, IV міжнародний фестиваль у Львові", "Харківська барикада-2" та інших виданнях. Його твори перекладалися англійською, німецькою, італійською, польською, литовською, білоруською, словацькою, сербською та російською мовами.
 
Вартість квитка на виставу: 200-300грн
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як вибрати сережки відповідно до форми вашого обличчя
Час від часу ми розповідаємо про те, як світ і мода змінюють одне одного. Мабуть, ви самі це відчуваєте по тому, як змінюються тренди. Адже вони чутливі до культурного підґрунтя. Сьогодні ми поговоримо про прикраси, зокрема про золоті сережки. Розповімо, як правильно обрати і купити золоті кульчики, які будуть личити формі вашого лиця.
Читати більше
ЖИВОПИС ВАСИЛЯ ПОПОВИЧА: НЕЗЕМНА КРАСА КАРПАТСЬКИХ КРАЄВИДІВ, ЧАРІВНІ МІСЬКІ ПЕЙЗАЖІ, СОКОВИТІ НАТЮРМОРТИ
У його роботах немає напруги, драматизму, а є спокій і мальовнича привабливість природи; принадність для прогулянок і споглядання старовинних вулиць і будинків; розкішність зображеного в натюрмортах.
Читати більше
8 порад, як подбати про навколишнє середовище
У часи, коли в Україні війна, а у світі коїться казна-що, ми часто забуваємо про важливі речі. Сьогодні мова піде про одну з них — навколишнє середовище. Й ось дружнє нагадування, як ми можемо йому допомагати.
Читати більше