В Києві відбудеться музична вистава, присвячена Емі Вайнхаус

30 грудня 2016
Редакція
10-11 січня 2017 року о 19.00 у Центрі Леся Курбаса (вул. Володимирьска, 23-В) відбудеться музичний спектакль за біографією Amy Winehouse під назвою "Body and Soul", яку виконає музичний гурт "The Velvet Sun" сумісно з українським поетом та публіцистом Павлом Коробчуком.

Під час вистави ви дізнаєтесь про інший, невідомий бік життя надзвичайно талановитої співачки, жінки, яка продовжувала творити до самого кінца, вкладаючи всю свою пристрасть і біль у свої пісні.
 
Amy Winehouse, Body and Soul.
Турбулентна та беззахисна Емі
 
Театрально-музичний спектакль "Тіло і душа" розповідає про знайомство журналіста з британською співачкою Емі Уайнхауз у складний час її життя. Це свого роду сповідь – інтимна і відчайдушна спроба розкрити життя талановитої, закоханої жінки, яка стикнулася з багатьма проблемами в житті і не змогла їх подолати.
 
Вистава відбувається від особи журналіста, що брав у Емі її останні інтерв`ю. Поступово, сухий звіт репортера, холодного спостерігача, перетворюється на оповідання та взаємодію. Стає поемою про психотичну, турбулентну, проте беззахисну Емі, яка день за днем втрачала зв'язок з реальним життям.
 
В той час як журналіст, роль якого блискуче виконує відомий український поет Павло Коробчук, відбиває сонячний бік дійства, музична частина, яку переконливо і чуттєво відтворює київський гурт The Velvet Sun, показує усі грані загадкового нічного боку, широкий діапазон внутрішнього світу художника: від дитячого щасливого стану гри, через ніжність та пристрасть закоханої жінки, до виснажливих наркотичних мук людини.

The Velvet Sun – український музичний гурт, що грає у стилі 60х, та став популярним завдяки таким кліпам, як "Небеса" (який виграв конкурс від МакДональдс "Твори по-українськи"), "Намисто", "Сестра", а також завдяки радіо-хіту "Я хочу нову зиму". The Velvet Sun є автором музичного спектаклю "Body and Soul" за біографією Емі Вайнхаус, який вже тричі успішно виконувався в Будинку Актора. Зараз гурт випустив першу пісню їхнього третього альбому під назвою "Same Old Street" і кліп на неї.
 

 
Коробчук Павло – український поет, публіцист і музикант. Друкувався в часописах: "Esquire", "Афіша", "Політика і культура", "Шо", "Сучасність", "Кур'єр Кривбасу", "Київська Русь", "Нова проза", "Radar", "Просто неба", "Святий Володимир" тощо, антологіях: "Євромайдан. Лірична хроніка", "2 тонни", "II, IV міжнародний фестиваль у Львові", "Харківська барикада-2" та інших виданнях. Його твори перекладалися англійською, німецькою, італійською, польською, литовською, білоруською, словацькою, сербською та російською мовами.
 
Вартість квитка на виставу: 200-300грн
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

3 найкращі способи позбутися болю у спині
Поєднання таких способів лікування запобігає проведенню оперативного методу, допомагає зменшити зайве застосування таблеток, надає тривалий вплив, що запобігає виникненню та рецидиву захворювання. 
Читати більше