В Києві відбудеться музична вистава, присвячена Емі Вайнхаус

30 грудня 2016
Редакція
10-11 січня 2017 року о 19.00 у Центрі Леся Курбаса (вул. Володимирьска, 23-В) відбудеться музичний спектакль за біографією Amy Winehouse під назвою "Body and Soul", яку виконає музичний гурт "The Velvet Sun" сумісно з українським поетом та публіцистом Павлом Коробчуком.

Під час вистави ви дізнаєтесь про інший, невідомий бік життя надзвичайно талановитої співачки, жінки, яка продовжувала творити до самого кінца, вкладаючи всю свою пристрасть і біль у свої пісні.
 
Amy Winehouse, Body and Soul.
Турбулентна та беззахисна Емі
 
Театрально-музичний спектакль "Тіло і душа" розповідає про знайомство журналіста з британською співачкою Емі Уайнхауз у складний час її життя. Це свого роду сповідь – інтимна і відчайдушна спроба розкрити життя талановитої, закоханої жінки, яка стикнулася з багатьма проблемами в житті і не змогла їх подолати.
 
Вистава відбувається від особи журналіста, що брав у Емі її останні інтерв`ю. Поступово, сухий звіт репортера, холодного спостерігача, перетворюється на оповідання та взаємодію. Стає поемою про психотичну, турбулентну, проте беззахисну Емі, яка день за днем втрачала зв'язок з реальним життям.
 
В той час як журналіст, роль якого блискуче виконує відомий український поет Павло Коробчук, відбиває сонячний бік дійства, музична частина, яку переконливо і чуттєво відтворює київський гурт The Velvet Sun, показує усі грані загадкового нічного боку, широкий діапазон внутрішнього світу художника: від дитячого щасливого стану гри, через ніжність та пристрасть закоханої жінки, до виснажливих наркотичних мук людини.

The Velvet Sun – український музичний гурт, що грає у стилі 60х, та став популярним завдяки таким кліпам, як "Небеса" (який виграв конкурс від МакДональдс "Твори по-українськи"), "Намисто", "Сестра", а також завдяки радіо-хіту "Я хочу нову зиму". The Velvet Sun є автором музичного спектаклю "Body and Soul" за біографією Емі Вайнхаус, який вже тричі успішно виконувався в Будинку Актора. Зараз гурт випустив першу пісню їхнього третього альбому під назвою "Same Old Street" і кліп на неї.
 

 
Коробчук Павло – український поет, публіцист і музикант. Друкувався в часописах: "Esquire", "Афіша", "Політика і культура", "Шо", "Сучасність", "Кур'єр Кривбасу", "Київська Русь", "Нова проза", "Radar", "Просто неба", "Святий Володимир" тощо, антологіях: "Євромайдан. Лірична хроніка", "2 тонни", "II, IV міжнародний фестиваль у Львові", "Харківська барикада-2" та інших виданнях. Його твори перекладалися англійською, німецькою, італійською, польською, литовською, білоруською, словацькою, сербською та російською мовами.
 
Вартість квитка на виставу: 200-300грн
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Коти, яких спіймали на гарячому (фото)
Цікавість котів безмежна. Їм завжди цікаво, що ви робите, куди пішли, що принесли і, звичайно, що їсте. Навіть якщо ви будете їсти огірок, кішка буде сидіти поруч і всім сумним виглядом показувати, що совісті у вас немає, якщо не ділитеся... Тому-у-у... всім котиків:)
Читати більше
Як з'явився восьмигодинний сон, якщо наші предки спали двічі за ніч?
У 18 столітті люди спали двічі за ніч, вставали на кілька годин серед ночі, а потім йшли назад до ліжка, вже до світанку. Що з того часу змінилося та чому люди сплять 8 годин — досліджуємо далі.
Читати більше