В Києві відбудеться мітинг на підтримку онкохворих

11 липня 2017
Редакція
В середу 12.07.17 о 9:00 у м.Київ біля Кабінету Міністрів України відбудеться мітинг на захист людей, котрі знаходяться в черзі на трансплантацію кістокового мозку! "Черга смерті" - влучна назва для неї, адже дуже рідко хтось "виходить" з неї живим. 
 

Основні вимоги:

  1. Видача гарантійних листів Міністерства охорони здоров'я України, що дадуть змогу зробити операції УСІМ людям, які зараз у державній черзі на трансплантації кісткового мозку (ТКМ) за кордоном та виконання зобов'язань за цими гарантійними листами.
  2. Внесення змін до Закону України "Про державний бюджет", щоб збільшити суму видатків на фінансування ТКМ за кордоном.
  3. Внесення змін до законодавства України, щоб дозволити пересадку кісткового мозку в Україні.

Онкохворі, їхні родичі, благодійні організації - усі небайдужі, хто прагне змін на краще, долучаються до цього мітингу.​ Адже чим більше людей будуть присутні на ньому - тим більше шансів в онкохворих на життя.

Просимо ВСІХ долучитися! 
Ми не можемо позбавити цих людей останнього шансу на життя!

#Konyk_Help
Контакти:
0996403609 - Богдана (Заступник директора БО "Коник Хелп")

facebook: www.facebook.com/KonykHelp
instagram: www.instagram.com/konyk_help
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

8 занедбаних місць на планеті, від яких стає моторошно
У світі багато занедбаних місць, і кожне з них має свою історію. Якісь місця вселяють страх, якісь – почуття захоплення. У статті ми зібрали для вас наймоторошніші місця на Землі, від яких перехоплює подих.
Читати більше
XVII СТ. : ПОЛОНІЗАЦІЯ, ВІДРОДЖЕННЯ, ПОЧАТОК РУСИФІКАЦІЇ
Особлива важливість цієї епохи для долі українства та його питомої мови не підлягає жодним сумнівам, хоча в різні її періоди в різних куточках української ойкумени відбувалися відмінні навзаєм, не раз "протилежні за знаком" процеси.
Читати більше
Як слов'янки прикраси носили
Яскравим та виразним наповненням до українського народного одягу виступали прикраси. Вони виконували захисну функцію амулетів, талісманів, оберегів, які супроводжували людей упродовж життя. Основним призначенням ювелірних виробів було доповнення до костюма. Звідси і їхня художня виразність, багатство форм і технічних прийомів, які збереглися і зараз.
Читати більше