В Києві відбудеться мітинг на підтримку онкохворих

11 липня 2017
Редакція
В середу 12.07.17 о 9:00 у м.Київ біля Кабінету Міністрів України відбудеться мітинг на захист людей, котрі знаходяться в черзі на трансплантацію кістокового мозку! "Черга смерті" - влучна назва для неї, адже дуже рідко хтось "виходить" з неї живим. 
 

Основні вимоги:

  1. Видача гарантійних листів Міністерства охорони здоров'я України, що дадуть змогу зробити операції УСІМ людям, які зараз у державній черзі на трансплантації кісткового мозку (ТКМ) за кордоном та виконання зобов'язань за цими гарантійними листами.
  2. Внесення змін до Закону України "Про державний бюджет", щоб збільшити суму видатків на фінансування ТКМ за кордоном.
  3. Внесення змін до законодавства України, щоб дозволити пересадку кісткового мозку в Україні.

Онкохворі, їхні родичі, благодійні організації - усі небайдужі, хто прагне змін на краще, долучаються до цього мітингу.​ Адже чим більше людей будуть присутні на ньому - тим більше шансів в онкохворих на життя.

Просимо ВСІХ долучитися! 
Ми не можемо позбавити цих людей останнього шансу на життя!

#Konyk_Help
Контакти:
0996403609 - Богдана (Заступник директора БО "Коник Хелп")

facebook: www.facebook.com/KonykHelp
instagram: www.instagram.com/konyk_help
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

КУПАЛЬСЬКЕ СВЯТО: витоки, звичаї, сценарій заходу. Особливість цьогорічного свята
Цією розповіддю прагну сприяти розкриттю української суті народного купальського обряду, показати красу і неповторність найпоетичнішого свята природи, а організаторам купальських дійств – подарувати сценарій ориґінального заходу.
Читати більше