В Києві оголосили прийом рукописів для видання за рахунок міського бюджету

1 березня 2018
Редакція

Видавнича рада при Департаменті суспільних комунікацій КМДА оголосила прийом рукописів з 1 березня ц.р. Подати свої твори ви можете включно до 30 березня 2018 року.

На першому засіданні, яке відбулося 22 лютого 2018 року, Видавнича рада визначила рекомендаційні вимоги для відбору творів, які видаватимуться за рахунок міського бюджету в рамках програми "Київ інформаційний".

dsk.kievcity.gov.ua

До розгляду прийматимуться рукописи творів українською мовою, які не видавалися раніше окремою книгою і не публікувалися в часописах та в мережі інтернет у повному обсязі. В рукописах збірок окремих авторів (коротка проза чи п'єси) частка не публікованих творів має становити не менше 70%, а у поетичних збірках - 50%.

Рукописи краєзнавчого характеру та на історичну тематику повинні супроводжуватися фаховою рецензією. Твори для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку подаються з готовими ілюстраціями.

Кожен автор має особисто подати рукопис (лише один!) у друкованому та електронному вигляді у форматі "*.doc". Для прозових творів встановлено обсяг - 100-300 друкованих сторінок А4, для дитячих - 50-100 сторінок. Щодо поезії визначено розмір 75-150 сторінок. До пакета документів слід додати авторську довідку та власноруч написану заяву з контактними даними.

Кожен автор має право брати участь у міській програмі лише один раз на три роки.

Цього року прийматимуться на розгляд поетичні та прозові збірки від творчих спілок та громадських організацій. Окремо варто звернути увагу: Видавнича рада встановила обмеження для включення творів авторів у такі збірки для спілок, які будуть подавати рукописи:
 

  • один раз на два роки;
  • до рукопису додати рекомендаційний лист від спілки чи громадської організації, план-проспект учасників збірки, інформацію про упорядника.
     

Вирішено повторити практику шифрування творів, отже члени Видавничої ради читатимуть рукописи, не знаючи прізвище автора - кожному присвоять номер.

Рукописи прийматимуться за адресою:
м. Київ, вул. Хрещатик, 50Б, 3-й поверх, кабінет № 304, з 10:00 до 17:00 (перерва з 13:00-14:00).
Довідки за тел.: (044) 235-05-15

Зображення-обкладинка: Escribiendo Cómics

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Чудернацькі професії Стародавнього Риму
Люди бувають вельми чудернацькими. Іноді взагалі не вкладається в голові те, що у світі існує стільки різних культур. З одного боку, агов, це ж нормально, так і має бути! А з іншого — дивина. Рим завжди захоплював своєю багатою історією, митцями й краєвидами. Та чи знали ви, якими нетиповими професіями послуговувалися мешканці Стародавнього Риму?
Читати більше
Олена Теліга: поетка, патріотка, модель
Ця жінка була унікальною: українкою по духу і за походженням, хоча і народилася в Російській імперії та спілкувалася довгий час російською. Вона знала, що таке багатство і не зламалася у бідності. Вона була однією з багатьох і єдиною у своєму роді.
Читати більше
15 місць на Землі, які виглядають, як пейзажі з інших планет
Наша планета – справжнє джерело сюрпризів. Ми думаємо, що знаємо про неї все, але часом нам зустрічаються такі місця, потрапляючи в які, складно повірити, що це та сама планета. Запрошуємо вас у подорож до різних куточків Землі, де все виглядає настільки незвично, що здається, ніби ми покинули межі нашого космічного дому.
Читати більше