В Киеве состоится детский цирковой Фестиваль «Звезды Будущего»

20-21 декабря в Киеве состоится III Фестиваль детских и молодёжных цирковых коллективов «Звезды Будущего». Организатор - Всеукраинская Общественная Организация «Цирковой Союз Кобзова» и Цирк «Кобзов».  

Цель Фестиваля - развитие профессионального циркового искусства Украины и поддержка талантливых коллективов во всех жанрах циркового искусства.

 «Наша задача выявить одаренных детей и помочь им реализовать их потенциальные возможности. Тем самым мы содействуем развитию культуры детского и молодежного творчества, знакомим руководителей и детей с новыми тенденциями и направлениями в цирковом искусстве и педагогике», - рассказывает председатель жюри, основатель Цирка «Кобзов» Николай Кобзов.

В этом году судить выступления юных артистов будут: Лилия Подкопаева, Дмитрий Ступка, Полина Логунова, Наталья Валевская, Дядя Жора, Габриэлла Массанга, Вячеслав Соломка, Артем Гагарин, Вячеслав Ващук, Руслан Ханумак, XL Deluxe, Костя Рикки.

20.12.2016 в 16:00 - конкурсный день
21.12.2016 в 18:30 - гала-концерт/награждение

Место проведения: Цирк «Кобзов» - ТРЦ Sky Moll, пр. Ватутина, 2т.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Види тростин для ходьби
Хронічні патології опорно-рухового апарату, реабілітація після травми або операції, вікова фізична ослабленість тіла - все це перелік показань до того, щоб купити тростину для ходьби, спеціальний реабілітаційний пристрій, який надає підтримку під час руху.
Читати більше
Роботи художниці Дар’ї Хрісанфової
Творчість художника і письменника в дечому подібна, але і відрізняється за певними ознаками. І перших, і других можна іменувати художниками: живописці з пензлем в руках чи мастихіном і художники слова. У будь-якій творчій праці цінується відданість своїй справі, вміння знайти власний стиль письма, багато іншого.
Читати більше
На що звернути увагу при пошуку роботи: крок за кроком
Кожну людину так чи інакше з часом починає хвилювати питання власної реалізації, бажання відбутися як спеціаліст та досягти успіху. А для комфортного життя бажано отримувати ще й непогані гроші за те, що робиш.
Читати більше