В КИЕВЕ ОТПРАЗДНОВАЛИ МЕЖДУНАРОДНЫЙ ДЕНЬ ЦИРКА

19 квітня 2017
Вадим Гребенюк
В честь Международного Дня цирка в Киеве состоялся грандиозный праздник циркового искусства!
В парке им. Тараса Шевченко и на Михайловской площади гостей праздника Цирка, развлекали ходулисты, костюмированные персонажи и аниматоры. Для детей артисты цирка «Кобзов» провели мастер-классы, а клоуны конкурсы и розыгрыши.
Более 200 артистов из детских цирковых студий подарили свои феерические номера.
Завершилось празднование выступлением специальных гостей праздника - будущих участников самого престижного в мире циркового фестиваля в Монте-Карло 2018 - акробатического дуэта «Duo Miracle» Евгении Оболониной и Романа Хафизова.
Неожиданным сюрпризом для зрителей стал полет воздушной гимнастки на гелиевых шарах, который был занесен в Книгу рекордов Украины.
Организаторы - ВОО «Цирковой Союз Кобзова» и Всеукраинская Ассоциация цирков Украины.  
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Види тростин для ходьби
Хронічні патології опорно-рухового апарату, реабілітація після травми або операції, вікова фізична ослабленість тіла - все це перелік показань до того, щоб купити тростину для ходьби, спеціальний реабілітаційний пристрій, який надає підтримку під час руху.
Читати більше
Роботи художниці Дар’ї Хрісанфової
Творчість художника і письменника в дечому подібна, але і відрізняється за певними ознаками. І перших, і других можна іменувати художниками: живописці з пензлем в руках чи мастихіном і художники слова. У будь-якій творчій праці цінується відданість своїй справі, вміння знайти власний стиль письма, багато іншого.
Читати більше
На що звернути увагу при пошуку роботи: крок за кроком
Кожну людину так чи інакше з часом починає хвилювати питання власної реалізації, бажання відбутися як спеціаліст та досягти успіху. А для комфортного життя бажано отримувати ще й непогані гроші за те, що робиш.
Читати більше