В Ізраїль запросили дітей українських військових

4 серпня 2015
UAPOST.US
В Ізраїль на відпочинок прибуло близько двох десятків українських дітей, батьки яких беруть участь у військових діях на сході України. Дітей розмістили у дитячому таборі біля Тель-Авіва, де для них приготували цікаву розважальну програму. 
 
Під час поїздки, що триватиме 10 днів, діти з України ознайомляться з культурою та історією Ізраїлю, на них також чекає спілкування з ровесниками з різних країн. Всі видатки взяло на себе почесне консульство Ізраїлю в Україні. 

"10 дітей їдуть від Львовської області, 8 дітей за Львова. Дітки різної вікової категорії - від 9 до 15 років. Вони будуть жити у дуже гарному місті, фактично 60 кілометрів від Тель-Авіва. Дуже хороша розважальна програма, з екскурсіями у Єрусалимі та Тель-Авіві" - повідомив замісник директора департаменту захисту населення Львівської області Оксана Яковець. 

Деякі з учасників поїздки залишились без батьків, що загинули у зоні конфлікту. 

"Мій батько загинув в АТО, скоро буде рік. Його призвали, прийшла повістка, не в руки, а телефонний дзвінок був. Він не вагався, одразу пішов. Йому говорили, що може відкупитися, а він сказав "За кого ви мене маєте? Якщо не я, то хто?" Для когось він герой, а для мене він тато", - розказав один з дітей, Василь Штинда. 

Автор: Valentyn Onyshchenko

Читайте також:
Українська діаспора США допомагає Україні
Український військовий про гадюк, бурятів та шосту хвилю мобілізації

АТО очима бійців в Дебальцеве
В України є достатньо сил, аби зупинити війну
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Оригінальні та практичні умивальники для ванної кімнати
Умивальник є незамінною складовою ванної кімнати. Кожен день люди здійснюють різні гігієнічні процедури, тому вибір оригінального та практичного умивальника повинен бути обдуманим і зваженим
Читати більше
22 дивні, але достовірні факти про літаки, про які не розповідають у турагентствах
Багато з нас не раз літали на літаку і мало не напам'ять знаємо всі хитрощі і секрети успішного перельоту. Але, виявляється, є ще щось, про що не підозрюють навіть найдосвідченіші мандрівники.
Читати більше
«ЛЮБIТЬ УКРАЇНУ В ГРОМУ КАНОНАД...»: 70 РОКIВ ТОМУ КРЕМЛЬ ЗАТАВРУВАВ БЕСМЕРТНИЙ ВIРШ ВОЛОДИМИРА СОСЮРИ І ЙОГО САМОГО
«І я од радостi все простив, — зазначає розчулений Володимир Сосюра, — i те, що кричав на мене Корнiйчук, i те, що писав про мене Малишко в «Радянськiй Українi», i всiм-всiм дезорiєнтованим братам, що били мене так, що аж серце гуло од ударiв. Ви ж знаєте, як у нас умiють бити. Я всiм прощаю i всiх люблю».
Читати більше