В цирке «Кобзов» – пополнение в семье верблюдов. 

11 травня 2017
Вадим Гребенюк
Как сообщает основатель цирка Николай Кобзов, малыш еще неуверенно стоит на ногах, но весел и активен, и чувствует себя хорошо. Уже скоро его начнут кормить не только молоком матери, но и взрослой пищей: сеном, овощами и сухариками – их верблюды особенно любят. Уже сейчас он начинает знакомиться с окружающим миром и сородичами, которые проживают рядом с ним.

Малыш родился весом 20 килограмм и 500 грамм, а рост 1 метр и 8 сантиметров. Среди двугорбых это считается более чем норма.

Стоит отметить, что это уже 124-е животное, родившееся в данном цирке.

О том, что верблюдица по имени Жада родила будущую звезду арены, артисты цирка не сомневаются.

На данный момент маленький верблюд живет без имени, и администрация объявляет конкурс в соц.сети цирка «Кобзов». Тот, чей вариант имени будет наиболее подходящим для новорожденного, получит бесплатные билеты на представление.  
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Види тростин для ходьби
Хронічні патології опорно-рухового апарату, реабілітація після травми або операції, вікова фізична ослабленість тіла - все це перелік показань до того, щоб купити тростину для ходьби, спеціальний реабілітаційний пристрій, який надає підтримку під час руху.
Читати більше
Роботи художниці Дар’ї Хрісанфової
Творчість художника і письменника в дечому подібна, але і відрізняється за певними ознаками. І перших, і других можна іменувати художниками: живописці з пензлем в руках чи мастихіном і художники слова. У будь-якій творчій праці цінується відданість своїй справі, вміння знайти власний стиль письма, багато іншого.
Читати більше
На що звернути увагу при пошуку роботи: крок за кроком
Кожну людину так чи інакше з часом починає хвилювати питання власної реалізації, бажання відбутися як спеціаліст та досягти успіху. А для комфортного життя бажано отримувати ще й непогані гроші за те, що робиш.
Читати більше