В Арт-ЦУМі відкрилася виставка "Contemporary Architecture Photography" Убіка Литвина

2 листопада 2017
Редакція
24 жовтня в арт-просторі столичного ЦУМу відбулося відкриття виставки урбаністичної фотографії "Contemporary Architecture Photography" Убіка Литвина, організатором якої виступив Sky Art Foundation. До уваги гостей були представлені 20 монохромних фоторобіт з різних куточків світу, а також відео-інсталяція з музичним супроводом, який спеціально для цього проекту створив музикант Mund.
 
Виставка присвячена сучасній архітектурі міст-космополітів, але показана вона через призму сприйняття самого фотографа, його унікальний погляд на мінімалізм, чистоту форми, красу ліній і геометрію простору. Майямі, Нью-Йорк, Париж, Берлін, Копенгаген, Дубай, Барселона, Київ і Ялта - ці міста стали героями серії робіт "Фрагменти" та "Птах". На фотографіях деталі виглядають, як створений з нуля твір мистецтва і глядачеві часом складно визначити і побачити в представлених роботах фрагменти навколишньої архітектури.
 
"Для мене важливо відчувати енергію міста, розуміти як архітектурне середовище поєднується з нами. Людина повинна знайти баланс з навколишнім світом і зберегти його", - описує свій проект Убік Литвин.
 


Гостями, що поспішили поринути в світ урбаністичних фотографій стали: Олексій Гончаренко, Серж Смолін, В'ячеслав Соломка, Наталка Якимович, Валерій Корсунський, Арсен Мірзоян, Тоня Матвієнко, дует Анна-Марія, Vel Johansson, Єва Суботіна, Марина Рибалко, Анна Зосимова, DJ NANA, Олег Пінчук та багато інших.
 
Невимушену і приємну музичну атмосферу вечора забезпечили Dj Slef і Nastya Arnaby.
 
Виставка відкрита для відвідування з 25 жовтня по 15 листопада з 10.00 до 22.00 в просторі Арт ЦУМ (7-й поверх). Вхід на експозицію для всіх охочих - вільний.
 

Додаткова інформація:

 Убік Литвин - український художник, фотограф і дизайнер. Його творчість уже встигли оцінити в США і Європі. Роботи Убіка прикрашають вітчизняні та зарубіжні колекції поціновувачів мистецтва. Автор досліджує внутрішню і соціальну свободу людей по всьому світу.
 
Sky Art Foundation - благодійний фонд, заснований в Україні восени 2014 року, як приватна ініціатива Дмитра Палієнко з метою підтримки і розвитку нового покоління українських художників, які працюють у сфері сучасного мистецтва, а також для сприяння міжнародним культурним обмінам та інтеграції української культури у світовий арт-контекст.
 
Фото: Катя Золотухіна 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

ЯК ПОДІЛИЛАСЯ РУСЬ ПІСЛЯ "БАТИЄВОГО ПОГРОМУ"
Жодний відлам українства не спромігся звільнитися від татаро-монгольського ярма власними силами, з утворенням власної династії та держави. Цей факт, незалежно від його причин, означав довготривале зникнення Русі та русичів з політичної карти світу.
Читати більше
Нищівно час диктував: Анна Франк
Анна Франк — одна з найвідоміших жертв Голокосту, яка померла у віці 15 років у концтаборі Берґен-Бельзен. Але вона, як і хотіла, залишила по собі згадку — щоденник, перекладений на 50 мов. До вашого прочитання доля юної дівчинки, яка була змушена швидко подорослішати.
Читати більше
Як визначити підробку Huda Beauty Liquid Matte Lipstick
На цю мить одними з найпопулярніших помад на ринку є Huda Beauty. І це не дивно, адже вони стійкі, не пересушують губи та існують у різноманітних відтінках. Ви уже придбали? Оригінал? Чудово! Давайте перевіримо:)
Читати більше