Увага! Заборонені книги

7 червня 2016
Аня Остапчук
Відкриває такий собі заборонений список відомий усім Ден Браун. Хто б міг подумати, але його книга "Код да Вінчі" підпадає під так зване табу. Уся заборона пояснюється такими рядками: "християнське всепрощення не поширюється на тих, хто прямо ображає Ісуса Христа", прокоментували католицькі кола у Лівані.
Повне зібрання творів "божественного маркіза" де Сада свою заборону отримало ще в далекому 1967 році. Власне, його твори "120 днів Содому" та "Жюстина" були забороненими, але у 1973 році їх заборона була знята. Твори де Сада викликають глибоке невдоволення релігійного кола.
 
Боккаччо "Декамерон" є світовим бестселером. Сюжет книги католицька церква не схвалила, тому у 1559 році книга була включена до заборонених.
 
Німецький письменник Й.Гетте у "Стражданні юного Вертера" виніс протести проти моралі та раціоналізму старшого покоління. Роман приніс у Німечинну хвилю суїцидів, у кишенні яких був роман Гетте. Власне, і духовенство висловило думку про заборону книги. 
 
В.Набоков та його "Лоліта" заборонена у Франціїї, оскільки вважається найбруднішою книгою. 
 
Салман Рушді "Сатанинські вірші". Автор був засуджений в Ірані, звісно, заочно, але це не застререгло його декілька років ховатися із охороною. 
 
Брет Істон "Американський психопат" - дія роману відбувається у Нью-Йорку. Історія серійного вбивці, що за суміництвом є бізнесменом. Книгу було екранізовано. Заборонена у Німеччині та Канаді.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Користь лімфодренажного масажу
Чи знали ви, що масаж може мати не тільки косметичний ефект, а й бути корисним для вашого загального стану здоров'я? Один з найефективніших методів, який допомагає досягти цієї мети — це лімфодренажний масаж.
Читати більше