Устаршинення: молоді лейтенанти українського війська

29 березня 2017
Volodymyr Tymchuk
Національна академія сухопутних військ, що носить ім'я гетьмана Петра Сагайдачного, в добру та звитяжну старшинську путь благословила плеяду нових майбутніх полководців і діячів, які творитимуть гідне обличчя України ХХІ століття. Це вже третій достроковий випуск, зумовлений Вітчизняною війною. 

На плечах молодих, але вже загартованих боями українських старшин-офіцерів тримається сьогодення і завтрашній день України, котра воює і будує. Кілька сотень випускників військового навчального закладу за мужність і посвяту відзначені високими державними нагородами; є офіцери, яких удостоїли і високими відзнаками українського суспільства, зокрема відзнакою Народний герой України.

Військовий некрополь, на жаль, поповнився іменами хлопців, які дарували усмішки і тепло рідним, близьким, побратимам. Серед нас уже не буде ні Степана Воробця, ні Євгена Подолянчука, ні Дениса Чабанчука, ні "Оси", ні "Рубіна"... Їх пожертва є запорукою нової, дійсно виплеканої на добро та свободу, України. І їх послідовники і товариші, у тому числі й цьогорічні лейтенанти в одностроях достойних, як засвідчила чинна Вітчизняна війна, українських Збройних Сил докладуть поза сумнівом і дій, і слів на здобуття України нашої мрії.

Устаршинення

Рівень моря вище-нижче, мить життя і миті не-життя.
В небо два, у землю два. Неймовірна і складна простота
на холодній, мокрій-теплій. Третю (чи не третю?) зиму
юні спраглих боронити, визволяти відправляють Україну.
Френч стрілецький Вітчизняна дух і зміст, і рух зродила.
Схід і Захід, грань і бій, звитягу-долю мати мила
дочекається, пригорне, зацілує в ріднім щирім домі.
А сьогодні на коліні, гордість в золоті сіяє на погоні.
 
23.ІІІ.2017
2017 © Сергій Литвинюк, світлина
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше