Уроки стилю від дівчат із серіалу "Секс і місто"

20 серпня 2018
Kelsey Keff

Дивились серіал "Секс і місто"? Я сподіваюсь, що так, бо ви просто не могли це пропустити! Пропустили? Як? Серйозно? Тоді доведеться вам розказувати, чому цей серіал такий ключовий для жінок.
По-перше, у ньому йдеться про стосунки між чоловіками та жінками. По-друге, піднімається безліч соціально важливих тем. По-третє, це свого роду одна з кращих телевізійних енциклопедій моди, краси та стилю. Адже хто, як не Керрі, Міранда, Саманта чи Шарлотта, покаже вам приклад відмінних манер та витонченого смаку.

Отже, давайте згадувати всі яскраві образи героїнь, які популярні і сьогодні:

1. Білий костюм Саманти

2. Актуальна смужка

3. Яскраві принти

4. Колор блок

5. Масивні прикраси

6. Асиметрія

7. Денім

8. Оголені плечі

9.  Консервативний стиль

10. Капелюшки

Зображення - latimes.com , pinterest.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як виглядають модельєри, бренди яких відомі на весь світ
Не всі знамениті і багаті особистості люблять публічність — є такі, що лише зрідка з'являються на людях. Тому ми часто поняття не маємо, як виглядає певна людина, чию продукцію ми використовуємо щодня.
Читати більше