UkrSocial соціальна мережа

12 листопада 2015
usik64
Стаття створена для uk.unam.wikia.com/wiki/UkrSocial_соціальна_мережа 

UkrSocial соціальна мережа

Час існування - з жовтня 2015 до сьогодні
Тип - українська соціальна мережа
Рушій - власний
Адмінство - Юрій Балаж
                      Василина Балаж
                      Володимир Чичура
Мова - українська; російська; англійська
Домени - ukrsocial.comUkrsocial.com — соціальна мережа для патріотів України. Створена в жовтні 2015 року. За місяць від початку роботи налічує більше 4000 зареєстрованих користувачів [1]

Історія створення 

Ідея проекту виникла 2 роки назад. Адміністратор сайту Юрій Балаж запропонував майбутньому фінансовому директору соціальної мережі Володимиру Чичурі створити соціальний проект, який буде призначений для українських патріотів. Основний задум — мінімум обмежень в правах користувачів.

Вигадувати довго не довелося, оскільки ряд популярних українських мереж до осені 2015 року зазнали краху. Самі майбутні адміністратори UkrSocial стикнулися з проблемами блокування записів на сторінках, в спільнотах (групах). А особливо в розділах, присвячених саме мобілізації патріотичних почуттів українців. Було вирішено створити мережу, що уникала б цих недоліків.

Задум 

Отже, було сплановано створення мережі, у якій:

 • можна було б спокійно вислослювати свою думку щодо різних ситуацій, котрі відбуваються у світі та в Україні, а також публікувати свої погляди на сторінках груп без остраху бути за це заблокованим.
 • окрім суто спілкування, тут містилася б значна підбірка функцій, які б зробили перебування на сайті цікавим і не нудним.

Функції 

Плюси 

 • Можливість завантажувати і прослуховувати / переглядати аудіо- та відеоролики, також прослуховувати чи переглядати контент, завантажений іншими користувачами,
 • Оцінка сторінок певних користувачів (кнопки-вподобайки під аватаром кожної користувацької сторінки),
 • Можливість цілодобового спілкування зі службою технічної підтримки через вкладку "Допомога",
 • Наявність рейтингів користувачів

Мінуси 

 • Загальний дизайн користувацьких сторінок ну аж занадто нагадує Друзів.орг,  котрих хакнули в ніч на 2 жовтня 2015 року, що у екс-користувачів Друзів викликає неприємні асоціації.
   
 • В українському інтерфейсі сайту багато помилок і русизмів. Хочеться вірити, що це тимчасово.
   
 • При завантаженні аудіофайлів новий трек не з'являється одразу після завантаження, а потрібно примусово перезавантажити сторінку через F5,
   
 • На 11 листопада 2015 мали місце "глюки" в передачі повідомлень, як у повному варіанті, так і у варіанті швидких повідомлень.
 
 • На 12 листопада сайт мав обмеження у функціональності. Після часткового відновлення маємо:
 

Команда 

Адміністрація сайту не багаточисельна. Станом на листопад 2015 року - це подружжя Юрій та Василина Балаж та Володимир Чичура.

Молоде подружжя приїхало до Києва з Ужгорода. Юрій навчається у київському виші.

Плани 

 • Розширення функціоналу мережі (поки не висвітлюється конкретно)
 • Можливість для користувачів заробляти безпосередньо в мережі
 • Вийти за кількістю користувачів і якістю наданих функцій на рівнь існуючих міжнародних соцмереж

Виноски 

 1.  На 11листопада 2015 року реєстраційний номер 5525
 2. Автор висловлює надію на найшвидше відновлення функціоналу мережі. От тоді й статтю можна буде прикрасити чудовими скріншотами.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Василий Троян Василий Троян 7 січня 2018
Я видел вы оценивали "ВРеале" мы сейчас исправляем проблемы,напишите тему и про нас http://vreale.net ,спасибо заранее.
Синергія краси та емоцій в унікальному проєкті Сергія Горічка
Коли наша природна краса стає найбільш помітною? У сутінках прохолодного вечора, у моменти, коли земля тікає із-під ніг чи, можливо, коли ми все ж наважуємося позбутися важких обладунків, наприклад, у вигляді косметики? Чому нам часом здається, що неосяжну глибину власних емоцій необхідно приховувати не лише від оточуючих, а й від самих себе?! Саме все це та багато іншого вмістив у собі унікальний
Читати більше
Солов'ї з Шаоліня і відьми у Заліщиках: 5 книг, які вразять своєю екзотикою
Книжки цього огляду, — наче подорож у далекі екзотичні країни, які виявляються віддзеркаленням внутрішнього світу їх героїв, даруючи нам захоплюючі історії про несподівано рідне й близьке. Саме таке, магічне поєднання оповідної естетики й визначає справжню літературу нашого часу.
Читати більше
Як вибрати УФ-лампу для домашнього манікюру
Раніше у майстрів манікюру не було вибору, УФ лампи існували лише в одному виді — кварцеві. Зараз такі прилади зустрічаються дедалі рідше, але ви все ще можете придбати таку лампу за дуже помірною ціною.
Читати більше