UkrSocial соціальна мережа

12 листопада 2015
usik64
Стаття створена для uk.unam.wikia.com/wiki/UkrSocial_соціальна_мережа 

UkrSocial соціальна мережа

Час існування - з жовтня 2015 до сьогодні
Тип - українська соціальна мережа
Рушій - власний
Адмінство - Юрій Балаж
                      Василина Балаж
                      Володимир Чичура
Мова - українська; російська; англійська
Домени - ukrsocial.comUkrsocial.com — соціальна мережа для патріотів України. Створена в жовтні 2015 року. За місяць від початку роботи налічує більше 4000 зареєстрованих користувачів [1]

Історія створення 

Ідея проекту виникла 2 роки назад. Адміністратор сайту Юрій Балаж запропонував майбутньому фінансовому директору соціальної мережі Володимиру Чичурі створити соціальний проект, який буде призначений для українських патріотів. Основний задум — мінімум обмежень в правах користувачів.

Вигадувати довго не довелося, оскільки ряд популярних українських мереж до осені 2015 року зазнали краху. Самі майбутні адміністратори UkrSocial стикнулися з проблемами блокування записів на сторінках, в спільнотах (групах). А особливо в розділах, присвячених саме мобілізації патріотичних почуттів українців. Було вирішено створити мережу, що уникала б цих недоліків.

Задум 

Отже, було сплановано створення мережі, у якій:

 • можна було б спокійно вислослювати свою думку щодо різних ситуацій, котрі відбуваються у світі та в Україні, а також публікувати свої погляди на сторінках груп без остраху бути за це заблокованим.
 • окрім суто спілкування, тут містилася б значна підбірка функцій, які б зробили перебування на сайті цікавим і не нудним.

Функції 

Плюси 

 • Можливість завантажувати і прослуховувати / переглядати аудіо- та відеоролики, також прослуховувати чи переглядати контент, завантажений іншими користувачами,
 • Оцінка сторінок певних користувачів (кнопки-вподобайки під аватаром кожної користувацької сторінки),
 • Можливість цілодобового спілкування зі службою технічної підтримки через вкладку "Допомога",
 • Наявність рейтингів користувачів

Мінуси 

 • Загальний дизайн користувацьких сторінок ну аж занадто нагадує Друзів.орг,  котрих хакнули в ніч на 2 жовтня 2015 року, що у екс-користувачів Друзів викликає неприємні асоціації.
   
 • В українському інтерфейсі сайту багато помилок і русизмів. Хочеться вірити, що це тимчасово.
   
 • При завантаженні аудіофайлів новий трек не з'являється одразу після завантаження, а потрібно примусово перезавантажити сторінку через F5,
   
 • На 11 листопада 2015 мали місце "глюки" в передачі повідомлень, як у повному варіанті, так і у варіанті швидких повідомлень.
 
 • На 12 листопада сайт мав обмеження у функціональності. Після часткового відновлення маємо:
 

Команда 

Адміністрація сайту не багаточисельна. Станом на листопад 2015 року - це подружжя Юрій та Василина Балаж та Володимир Чичура.

Молоде подружжя приїхало до Києва з Ужгорода. Юрій навчається у київському виші.

Плани 

 • Розширення функціоналу мережі (поки не висвітлюється конкретно)
 • Можливість для користувачів заробляти безпосередньо в мережі
 • Вийти за кількістю користувачів і якістю наданих функцій на рівнь існуючих міжнародних соцмереж

Виноски 

 1.  На 11листопада 2015 року реєстраційний номер 5525
 2. Автор висловлює надію на найшвидше відновлення функціоналу мережі. От тоді й статтю можна буде прикрасити чудовими скріншотами.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Василий Троян Василий Троян 7 січня 2018
Я видел вы оценивали "ВРеале" мы сейчас исправляем проблемы,напишите тему и про нас http://vreale.net ,спасибо заранее.
Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше