Український стартап отримав півмільйона євро інвестицій і запрацював в США

14 липня 2016
UAPOST.USУкраїнський стартап PromoRepublic отримав 500 000 євро від українських і фінських інвесторів. Команда цього стартапу працює над сервісом, який допомагає малому та середньому бізнесу, маркетологам створювати контент для соціальний мереж. 


Інвестиційний раунд проходив в два етапи. На першому в грудні 2015 року проект отримав 100 000 євро від інвестора Пеккі Коскинена, венчурного фонду Vendep і фонду інноваційного розвитку Tekes.fi. Ці кошти були витрачені на підготовку до запуску на ринку США: перевірку каналів дистрибуції, вивчення попиту, поїздки в Америку для спілкування з місцевими підприємцями, клієнтами та партнерами.

«Ми побачили, що в США достукатися до малого бізнесу безпосередньо дуже складно - забиті всі канали, але сильно розвинений сегмент маркетологів-фрілансерів. І ми вирішили сфокусуватися на цьому вузькому сегменті і відшліфували продукт під їхні потреби», - каже співзасновник стартапу Максим Печерський.

Для американського ринку стартап зробить акцент на розвитку свого основного сервісу: технології створення контенту для соціальних мереж на базі свят, історичних фактів, місцевих подій і поточних трендів. Стартап тільки вийшов на ринок США, але вже зумів залучити більше сотні платять клієнтів, за словами Печерського. Команда також планує інтегрувати свій продукт з великими маркетинговими сервісами на зразок Hootsuite, HubSpot, Buffer і ін.

Для зростання на нових ринках стартап розширює штат та зараз шукає фахівців для київського і фінського офісу: маркетологів, дизайнерів, копірайтерів та розробників.

Другу частину раунду закрили минулого тижня. Головними інвесторами виступили фінський інвестор Сампо Парккінен і український венчурний фонд Digital Future. У стартап інвестували також Пекка Коскінен, а також фонди Vendep і Tekes. Загальна сума другої частини - 400 000 євро.

Якщо стартап досягне певних показників по прибутку і якості клієнтів, інвестори проведуть третю частину раунду - follow-up фінансування від Tekes до 1,25 млн євро на маркетинг та продаж.

«Спрацювало те, що ми називаємо «приміряти бізнес на себе»: ми показали інструмент PromoRepubliс своїм маркетологам, і вони сказали «це якраз те, що потрібно для вирішення наших щоденних завдань», - говорить CEO інвестиційної компанії Digital Future Олексій Вітченко.

(via)

UaPost

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше