Український стартап отримав півмільйона євро інвестицій і запрацював в США

14 липня 2016
UAPOST.USУкраїнський стартап PromoRepublic отримав 500 000 євро від українських і фінських інвесторів. Команда цього стартапу працює над сервісом, який допомагає малому та середньому бізнесу, маркетологам створювати контент для соціальний мереж. 


Інвестиційний раунд проходив в два етапи. На першому в грудні 2015 року проект отримав 100 000 євро від інвестора Пеккі Коскинена, венчурного фонду Vendep і фонду інноваційного розвитку Tekes.fi. Ці кошти були витрачені на підготовку до запуску на ринку США: перевірку каналів дистрибуції, вивчення попиту, поїздки в Америку для спілкування з місцевими підприємцями, клієнтами та партнерами.

«Ми побачили, що в США достукатися до малого бізнесу безпосередньо дуже складно - забиті всі канали, але сильно розвинений сегмент маркетологів-фрілансерів. І ми вирішили сфокусуватися на цьому вузькому сегменті і відшліфували продукт під їхні потреби», - каже співзасновник стартапу Максим Печерський.

Для американського ринку стартап зробить акцент на розвитку свого основного сервісу: технології створення контенту для соціальних мереж на базі свят, історичних фактів, місцевих подій і поточних трендів. Стартап тільки вийшов на ринок США, але вже зумів залучити більше сотні платять клієнтів, за словами Печерського. Команда також планує інтегрувати свій продукт з великими маркетинговими сервісами на зразок Hootsuite, HubSpot, Buffer і ін.

Для зростання на нових ринках стартап розширює штат та зараз шукає фахівців для київського і фінського офісу: маркетологів, дизайнерів, копірайтерів та розробників.

Другу частину раунду закрили минулого тижня. Головними інвесторами виступили фінський інвестор Сампо Парккінен і український венчурний фонд Digital Future. У стартап інвестували також Пекка Коскінен, а також фонди Vendep і Tekes. Загальна сума другої частини - 400 000 євро.

Якщо стартап досягне певних показників по прибутку і якості клієнтів, інвестори проведуть третю частину раунду - follow-up фінансування від Tekes до 1,25 млн євро на маркетинг та продаж.

«Спрацювало те, що ми називаємо «приміряти бізнес на себе»: ми показали інструмент PromoRepubliс своїм маркетологам, і вони сказали «це якраз те, що потрібно для вирішення наших щоденних завдань», - говорить CEO інвестиційної компанії Digital Future Олексій Вітченко.

(via)

UaPost

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com