Український рок-музикант стане професором Стенфорду

25 вересня 2017
Редакція
Фронтмен українського гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук впродовж семестру читатиме лекції у престижному Стенфордському університеті.
  Відповідне повідомлення з'явилось на офіційному сайті Стенфордського центру з питань демократії, розвитку та утвердження верховенства права (CDDRL).

"CDDRL вітає Святослава Вакарчука як запрошеного наукового співробітника в осінньому семестрі", – сказано в повідомленні.
  Повідомляється, що Вакарчук також братиме участь у Програмі українських лідерів, створеній у 2016 році.

Під час свого перебування у США музикант дасть кілька лекцій про Україну.Центр також відзначає, що окрім музичної та благодійної діяльності, Вакарчук також займається наукою. Зокрема, у нього є звання доктора фізичних наук у Львівському національному університеті ім. Івана Франка.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як Франко молодицям писав: Уляна Кравченко
Гадаю, ви помітили зі скількома молодими, успішними й не дуже, жінками мав діалог "дух, що тіло рвав до бою" - видатний Іван Франко. На які ж теми спілкувалися активістка жіночого руху й Каменяр українського народу - читайте в матеріалі.
Читати більше